Connect with us

Magazin

Dünyaca ünlü yıldız Halsey, Türk sevgilisinden hamile!

Geçen yıl Türkiye’ye gelen ve İstanbul başta olmak üzere birçok şehri gezen ünlü şarkıcı Halsey, Instagram hesabından yaptığı paylaştığı fotoğrafla hamile olduğunu duyurdu.

Published

on

26 yaşındaki Halsey, Türk sevgilisi, senaryo yazarı Alev Aydın’dan bir bebek beklediğini bir Instagram paylaşımıyla duyurdu. Gerçek adı Ashley Nicolette Frangipane olan şarkıcı bir dizi fotoğrafını “Sürpriz” mesajıyla birlikte paylaştı.

Fotoğrafçı Sam Dameshek’in objektifine poz veren Halsey’in bu paylaşımına yorum yapanlar arasında Alev Aydın da vardı. Senaryo yazarı Aydın da ünlü şarkıcının bu paylaşımına onu sevdiğini belirten bir yorum yaptı.

Aydın, Halsey’in hamileliğini ilan ettiği fotoğrafını kendi Instagram sayfasından da paylaştı.

Halsey ile 2019 yılından bu yana birlikte olduğu belirtilen Alev Aydın, Small Shots (2017), Controller and HipMen: Los Angeles (2017) filmlerinin senaristi olarak biliniyor.

YÜZDE 11 TÜRK ÇIKTI 

Müzik dünyasında gerçek adı yerine Halsey’i kullanan ünlü şarkıcı, 18 yaşındayken maddi zorluklarla karşılaştı ve müzik onun için para kazanmanın bir yolu oldu.

Kısa bir süre önce Türkiye’ye gelen Halsey, yaptırdığı DNA testinde de yüzde 11 Türk çıktığını duyurmuştu. Halsey, bunun ardından bir yandan Türkçe öğrenmeye bir yandan da baklava yapmaya çalıştığını da sosyal medyadan ilan etmişti.

Halsey, anne tarafından İtalyan, Macar, İrlandalı ve baba tarafından Afrika-Amerika kökenli.

ALEV AYDIN KİMDİR?

Senaryo yazarı Alev Aydın, Small Shots (2017), Controller and HipMen: Los Angeles (2017 filmlerinin senaristi olarak biliniyor.

Halsey ile 2019 yılından bu yana birlikte olduğu belirtilen Aydın, çocukluk döneminde Suudi Arabistan, New York, Antalya ve bulunduğunu Instagram gönderilerinde paylaşmıştı. Hayatını Amerika’da sürdüren ünlü senarist, Cruel Hearts, Lonely Boy, Mother Hen gibi filmlere de imzasını atmıştı.

Derleyen: Buket Gül

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar