Connect with us

Magazin

Ebrar Karakurt’un eski sevgilisi İmge mesajları bir bir ifşa etti

İtalya’nın Novara takımında forma giyen milli voleybolcu Ebrar Karakurt, geçtiğimiz günlerde sevgilisi İmge’den ayrılmıştı. İmge, kendisine gelen o mesajı ifşa etti. İşte detaylar…

Published

on

Uzun süredir İmge isimli kız arkadaşı ile mutlu bir birliktelik yaşayan Ebrar Karakurt’un geçtiğimiz haftalarda sevgilisinden ayrıldı.

Ebrar Karakurt eski aşkına yaptığı şarkılı göndermeyle şaşırtmıştı. Milli voleybolcu, Instagram hesabından Oğuzhan Uğur’un ‘Biyolojik Unsur’ şarkısını paylaşarak, ”Daha iyisini bulacakmışsın! b.k bulursun” sözleri eşliğinde el hareketi yapmıştı.

Tüm bu gelişmeler yaşanırken İmge, kendisine gelen hakaret dolu mesajı paylaştı. Gelen mesajda Ebrar Karakurt’un hayranı olduğu anlaşılan bir kişi, “Geber inşallah! Dava etme beni ne olur. Param yok. Benim dualarım tuttu bu arada. Ondan ayrıldınız. Bu bilgiyi al g… şimdi. Bırakıyorum seni takibi o… karı” mesajını ifşa etti.

İmge paylaşımına “Bu şekilde yüzlerce mesaj alıyorum. Bir şey söylemediğim sürece de susmayacaksınız sanırım. Derdinizi mahkemede anlatırsınız” notunu düştü.

Magazinburada

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar