Connect with us

Magazin

Ebru Şallı: 2 yıl değil, 200 yıl da geçse seninle bu anı tekrar yaşayacağız

Ebru Şallı, oğlu Pars’ın ikinci ölüm yıl dönümünde sosyal medya hesabından duygulandıran bir paylaşım yaptı. Şallı, oğluyla olan fotoğraflarını “2 yıl değil, 200 yıl da geçse seninle bu anı tekrar yaşayacağız” mesajıyla paylaştı.

Published

on

Eski manken Ebru Şallı’nın iş insanı Harun Tan ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Pars Tan, iki yıl boyunca mücadele ettiği lenfomaya yenilerek 16 Nisan 2020’de yaşamını yitirdi.

Her fırsatta oğluna olan özlemini dile getiren Şallı, ölümünün ikinci yıl dönümünde Pars’ı Instagram hesabından yaptığı duygusal paylaşımla andı.

“2 YIL DEĞİL 200 YIL GEÇSE DE BU ANI TEKRAR YAŞAYACAĞIZ”

Ebru Şallı, oğluyla olan fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşarak “Ponçiğim sen benimlesin. 2 yıl değil, 200 yıl da geçse seninle bu anı tekrar yaşayacağız. Kavuşacağız biliyorum. O eşsiz kokunu yine içime çekeceğim. Kelimelerin yetmediği bir noktadayım.. Seni tarifsiz seviyorum” notunu yazdı.

ÜNLÜ İSİMLERDEN YORUM YAĞDI

Demet Şener, paylaşıma kalp emojisi koyarken Ebru Akel, Asuman Dabak, Didem Uzel, Fazıl Say, Cengiz Abazoğlu gibi pek çok ünlü isim destek yorumu yaptı.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar