Connect with us

Magazin

Ece Seçkin’in annesini görenler şaşkınlığını gizleyemedi

İddialı tarzıyla sık sık gündeme gelen Ece Seçkin, sosyal medyada en dikkat çeken ünlü isimler arasında yer alıyor. Ece Seçkin, son olarak annesi ile çekildiği bir fotoğrafı paylaştı. Seçkin’in annesine benzerliği dikkat çekti.

Published

on

By

Düzcespor 3. Lig’de şampiyon olmasının ardından şarkıcı Ece Seçkin’in burada vereceği konser polemiklere neden olmuştu. Düzce’nin Kaynaşlı ilçesinin belediye başkanı Birol Şahin, “Kutlamalara ‘bayan’ şarkıcı getirmek Düzcespor’a ve Düzceli’ye yakışmaz. Düzce muhafazakar bir yerdir. Sınırları aşmayalım” şeklinde bir açıklama yapmış Seçkin de başkana, “Sayın Şahin, bayan değil KADIN! Bu ülkenin 81 ilini şarkılar söyleyerek gezdim, gezmeye de devam edeceğim. Bu aşağılayıcı ve ayrımcı açıklamanızı şaşkınlıkla okudum. İnsanların konserime gelip müzik dinlemesinin muhafazakarlıkla ne alakası var konuyu nereye çekmek istiyorsunuz? Siz ‘kadın, müzik ve konser’ üçlemesine ‘sınırları aşmak’ diyorsanız size kötü bir haberim var Sayın Şahin… Ben ve kadın meslektaşlarım sizin gibilerin zihniyet ‘sınırlarını aşmak’ için şarkılar söylemeye devam edeceğiz. KADINLARI SUSTURAMAZSINIZ!” diye cevap vermiş ve büyük destek görmüştü.

“İKİZİM…” NOTUYLA PAYLAŞTI

Ece Seçkin şimdi de annesiyle verdiği pozla gündemde. Ece Seçkin annesiyle pozuru “İkizim. Allah seni başımdan eksik etmesin” notuyla paylaştı.
Anne-kızın aşırı benzerliğine “Yok artık” yorumları yapıldı.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar