Connect with us

İngiltere

Eda Bayraktar ile Londra’da büyüklere masallar…

Published

on

By

Masal anlatıcısı Eda Bayraktar,  Qbicart organizasyonu ile pandemi süresince evlerine hapsolmuş büyüklere masallar anlatarak onları nostaljik bir yolculuğa çıkarmak için kolları sıvadı.

“Bir tanışma, deneyimleme, eğlenme, dinleme, çocukluğumuza doğru yolculuklara çıkma MASALLAR serisi hazırladık” diyerek hazırladığı özel etkinliği anlatan Bayraktar, bu kez büyüklerle buluşmanın heyecanını yaşadığını anlattı.

“Evden uzak, eve tıkanarak geçirdiğimiz bir yılın ardından özlem duyduk. Memlekete, ailemize, dostlarımıza.. en çok da insanca yaşamaya.. Bir arada birbirimize masal anlattığımız günlere özlem duyduk! İşte bu yüzden özlediğimiz her şeyi masallarda birleştirip sizinle buluşturmak istedik” diyen Storytelling Academy Kurucu ortağı ve masal anlatıcısı Eda Bayraktar bu özel yolculuğa Londra’da yaşayan tüm masal severleri davet ettiklerini söyledi.

17 Eylül Cuma günü, SOHO Mediterranean Cafe’de yapılacak etkinliğe katılmak için https://fonzip.com/qbicart/etkinlikler/qbicart-ile-buyuklere-masallar adresinden bilet alınabiliyor.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar