Connect with us

Magazin

Ellen DeGeneres Show 19 yıl sonra final yapıyor

ABD’li sunucu Ellen DeGeneres, 19 yılın ardından The Ellen DeGeneres Show’un sona ereceğini açıkladı.

Published

on

Ellen DeGeneres, perşembe günü, gündüz talk show’unun “hayatını sonsuza dek değiştirdiğini” söyleyip ağlayarak veda etti.

CNN’in haberine göre, 64 yaşındaki sunucu, “Bugün bir ilişkinin sonu değil, daha çok küçük bir mola” diyerek ileride başka yapımlarla ekrana gelebileceğinin sinyallerini verdi.

DeGeneres, programın son bölümünü, dizinin 2003’te yayınlanmaya başlamasından bu yana kaydedilen ilerlemeyi tartışarak açtı. Karısı Portia de Rossi’yle olan evliliğinden ve o dönemler eşcinsel evliliğin yasal olmamasından bahseden sunucu, “Artık her zaman ‘eşim’ diyorum” diye ekledi.

Final bölümü, ilk bölüm yayınlandıktan sonra DeGeneres’in izleyicilere gözyaşları içinde teşekkür etmesinin yanı sıra Oscar Ödülü’nde sunuculuğu, Mark Twain Ödülü gibi kariyerinin diğer önemli noktaları da dahil olmak üzere, 3.200 bölümden klipler içeriyordu.

DeGeneres’in konukları arasında program ilk kez yayınlandığında gelen ilk konuğu Jennifer Aniston vardı. Diğer konuklar ise Oprah Winfrey, Billie Eilish ve Pink’ti. Aynı zamanda performans sergileyen Pink, “İnsanların neşelerini bulmalarına yardımcı oluyorsunuz” dedi.

DeGeneres, programın sonunda çalışanlarına, yapımcılarına ve izleyicilerine teşekkür etti.

 

 

 

Haber: Sözcü

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar