Connect with us

Magazin

Emre Karayel paylaştı: Zenginlik nedir ki?

Emre Karayel, sosyal medya hesabında oğlu Can ve kuzenini kucağına aldığı bir fotoğraf paylaştı. Ünlü oyuncu, gönderisine, “Kuzenler buluşması… Zenginlik nedir ki? Erkekler günü…” mesajını yazdı.

Published

on

“El Değmemiş Aşk”, “Düğüm Salonu”, “Söz Vermiştin” ve “1 Erkek 1 Kadın” gibi projelerde rol alan oyuncu Emre Karayel, 2020’de 8 yıldır birlikte olduğu iç mimar Gizem Demirci ile nikah masasına oturmuştu. Mutlu birliktelikleri süren çift, 3 ay önce oğulları Can’ı kucaklarına aldı.

“KUZENLER BULUŞMASI”

İlk kez baba olmanın mutluluğunu yaşayan 41 yaşındaki Karayel, Can ve kuzeniyle birlikte objektif karşısına geçti. Yeni fotoğraflarını Instagram hesabından yayınlayan Emre Karayel, gönderisine, “Kuzenler buluşması… Zenginlik nedir ki? Erkekler günü…” ifadelerini not düştü.

Bebeğinin yüzünü ilk kez gösteren Emre Karayel’in paylaşımı kısa sürede takipçilerinden 4 binden fazla beğeni aldı.

“ZAMANIN DURDUĞU AN”

Emre Karayel, 2 ay önce oğluyla bu fotoğrafını, “Zamanın durduğu an… ‘Bebekler enerjinizi hissediyor’ derlerdi de inanmazdım. Oğlum ağladığında ona, ‘Babacığım yanındayız. Annen, baban seni çok seviyoruz. Korkma’ diyorum, susuyor yeminle. Deneyin, bayılacaksınız.” notuyla paylaşmıştı.

“ÇOK MUTLUYUZ”

Karayel, daha önce eşi ve oğluyla hastane odasında çekilen fotoğraflarını da yayınlamıştı. Ünlü oyuncu, bu karelere, “Oğlumuz Can, sağ salim sağlıkla dünyaya geldi. Çok mutluyuz. Baba oldum ben!” notunu düşmüştü. Can’a Fenerbahçe forması giydirdiği görülen Karayel’in gönderisi kısa sürede 30 binden fazla beğeni almıştı. Kullanıcılar, oyuncunun paylaşımına nazar boncuğu emojileri yağdırmıştı.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar