Connect with us

Dünya

En seksi meslekler belli oldu!

Bir araştırma, “en seksi” olarak görülen meslekleri sıraladı.

Published

on

By

Bazı meslekler, insanlar üzerinde çekici bir etki yaparken çeşitli fanteziler de kurgulatır. Fix Radio, tam 2.000 kişinin katılımıyla en seksi meslekleri belirledi.

Şaşırtıcı sonuçlara göre, ankete katılan her 20 kişiden biri, evinde çalışan bir sıvacı, inşaatçı, tesisatçı, elektrikçi veya tamirci ile ilişkisi olduğunu itiraf etti.

Daily Star’ın haberine göre, insanların en çok aşık olduğu ve ilişki yaşadığı iki meslek %9 oranıyla boyacılar ve dekoratörler olurken çatı ustaları da %2’lik bir oranla listede yer aldı.

YILLAR SÜREN TAMİRATLAR VAR

İngiltere’de yapılan ankete göre, Fix Radio adına konuşan bir sözcü, “Anket yaptığımız 2.000 İngiliz’in %6’sının inşaat işçilerine onlar evlerinde çalışırken aşık olduğunu itiraf ettiğini gördük” dedi.

Konu hakkında fikirlerini paylaşan inşaatçı Tom Alexander ise, “Meslektaşlarımın çoğu müşterileriyle çıktı ve hatta bazıları onlarla evlendi.”

“Çoğu iyi çalışıyor, ancak bazı çılgın hikayeler de oldu. Tanıdığım bir tesisatçının bir işi bitirmesi yıllar aldı çünkü o müşterisine her gittiğinde yapacak daha iyi işleri vardı.”

“Ben de flört ve ilişkilerden payıma düşeni aldım ama çalıştığın biriyle çıkmak hiçbir zaman tam olarak doğru görünmüyor, her şey gözyaşlarıyla ve hüsranla bitebilir” dedi.

 

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar