Connect with us

Magazin

Enis Arıkan’dan kötü haber: İkinci kez koronavirüse yakalandı

Camdaki Kız dizisinde ‘Muzo’ karakterine hayat veren Enis Arıkan, Instagram sayfasından yaptığı paylaşımla ikinci kez koronavirüse yakalandığını duyurdu.

Published

on

By

Ünlü oyuncu Enis Arıkan, ikinci kez koronavirüse yakalandı. Arıkan, Instagram hesabından yayınladığı video ile testinin pozitif çıktığını duyurdu.

Soğuk algınlığı şikayetiyle gittiği hastanede koronavirüse yakalandığını öğrenince büyük bir şaşkınlık yaşadığını belirten Enis Arıkan, sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi.

Ağustos ayında en yakın arkadaşı Ezgi Mola ile corona virüse yakalanan ve kısa sürede eski sağlığına geri kavuşan 38 yaşındaki oyuncu, soğuk algınlığı şikayetiyle gittiği hastanede test yaptırıp pozitif çıktığını öğrenince büyük bir şaşkınlık yaşadı.

2,7 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından kötü haberi veren oyuncu, “2. kez corona olan dünya güzeline alkışlarınızı bekliyorum” dedi.

Yayınladığı videoda kendisiyle temasta bulunan herkesi test yaptırması konusunda uyaran oyuncu; bacak, kol ve sırtında ağrı hissettiğini ve ateşinin olduğunu söyledi.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar