Connect with us

Spor

Eran Zahavi’nin evine hırsız girdi, eşini ve çocuklarını rehin aldı

Sezon başında adı Fenerbahçe ile anılan İsrailli forvet Eran Zahavi, PSV’ye transfer olmuştu. Hollanda’da ailesiyle yaşayan oyuncunun evine hırsız girdi. Hırsızlar, Zahavi’nin eşini ve çocuklarını bağlayarak değerli eşyaları çaldı

Published

on

By

Zahavi’nin Willem deplasmanında olduğu gün eve giren hırsızlar, 32 yaşındaki oyuncunun eşi Shay ve 3 çocuğunu rehin aldı. Biri 8, diğer ikisi 5 yaşında olan çocukları ve Shay Zahavi’yi iplerle bağlayan silahlı hırsızlar, evdeki değerli eşyaları çaldı.

Zahavi’nin eşi Shay’ın, hırsızların eve girdiği ilk anda eşini arayıp durumu haber verdiği ancak sonrasında hırsızlar telefonu alarak genç kadını ve çocuklarını bant ve iplerle bağladığı öğrenildi.

Durumu öğrenir öğrenmez polise haber veren Zahavi, yardım istedi. Polis olay yerine vardığına ise hırsızlar kaçmıştı. Hollanda polisi henüz olayı araştırıyor. Zahavi’nin menajeri ise olayı doğrulayarak, “Evet silahlı bir soygun yaşandı. Zahavi şu an kulüpten izinli ve ailesiyle beraber. Ayrıntıları polis soruşturması bitince vereceğiz” dedi.

Yakın zamanda da PSG’de Angel Di Maria benzer bir olay yaşamış ve apar topar maçtan alınarak ailesinin yanına gitmişti. Fransa, Hollanda ve İngiltere’de oyuncuların başına gelen olaylar güvenlik zaafiyetini sorgulatıyor.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar