Connect with us

Magazin

Erkek arkadaşlarını aldatan model: Pişman değilim

Miss World Avustralya finalisti Kanika Batra, YouTube kanalında yaptığı bir açıklamada, yaşadığı anti sosyal kişilik bozukluğu nedeniyle şimdiye kadar ilişki yaşadığı beş erkek arkadaşından üçünü aldattığını ve bundan dolayı pişmanlık duymadığını söyledi.

Published

on

Model Kanika Batra özel hayatıyla ilgili itirafıyla gündem oldu. Batra, erkek arkadaşlarını aldattığı için neden pişmanlık duymadığını, “Birçok doktora gittim. Hepsi bana anti-sosyal kişilik bozukluğu teşhisi koydu. Yaşadığım bu psikolojik hastalık empati yapmamı ve insanlara saygı duymamı engelliyor. O nedenle sevgililerimi aldattığım için herhangi bir pişmanlık ya da vicdan azabı çekmiyorum” sözleriyle anlattı.

Ünlü model daha önce aldattığı erkek arkadaşı Sam ile nişanlıydı. Batra, geçmişte yaptığı hatalardan dolayı pişmanlık duymamasına rağmen aynı hatayı iki kez yapmamak için uğraştığını belirtti.

Kanika’nın yaptığı itiraf birçok kişi tarafından tepki ile karşılanırken, bazı kişiler ise yaşadığı ruhsal sorunun kendisini aldatmaya ittiğini, bu nedenle modelin yadırganmaması gerektiğini söyledi.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar