Connect with us

Magazin

Eser Yenenler ve Berfu Yenenler çiftine ev sahibi şoku!

Eser ve Berfu Yenenler çifti, oturdukları evin kirası 4 katına çıkınca taşınmak zorunda kaldı.

Published

on

Ünlü oyuncu Eser Yenenler, tescilli güzel eşi Berfu Yenenler ile 2019 yılında nikah masasına oturdu. Mutlu bir evliliği olan Berfu ve Eser Yenenler, aynı yıl ilk oğulları Kuzey’i kucaklarına alırken, 2021’de de ikinci oğulları Mete’ye kavuştu. Geçtiğimiz gün evlilik yıl dönümlerini kutlayan çift, oturdukları evin kirası 4 katına çıkınca taşınmak zorunda kaldı.

Ünlü oyuncu Eser Yenenler, tescilli güzel eşi Berfu Yenenler ile 2019 yılında nikah masasına oturdu. Mutlu bir evliliği olan Berfu ve Eser Yenenler, aynı yıl ilk oğulları Kuzey’i kucaklarına alırken, 2021’de de ikinci oğulları Mete’ye kavuştu. Geçtiğimiz gün evlilik yıl dönümlerini kutlayan çift de kira zamlarından muzdarip.

Komedyen Eser Yenenler ile eski Türkiye güzeli influencer eşi Berfu Yenenler, ev değiştiriyor. Çift, önceki yıl dünyaya gelen oğulları Kuzey’i doğayla iç içe büyütmek için Kemerburgaz’da, orman içinde, müstakil, lüks bir eve taşınmıştı.

Şimdiye kadar evlerini eşek arıları ve yarasalar bassa da, tilkiler dadansa da, yangın çıksa da üstüne ağaç devrilse de pes etmemişler ve evlerini değiştirmemişlerdi. Ama sonunda pes ettiler…

Sabah’tan Bülent Cankurt’un haberine göre; çiftin ev sahibi kirayı dört katına çıkarıp ihtarname göndermiş. İhtarnamede, kirayı niye dört katına çıkardığını açıklaması ise şaşkına çevirdi.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar