Connect with us

Yaşam

Eski Amerikan güreşçisi, trans olduğunu açıkladı

‘Yolculuğumda her zaman şeffaf ve içten olacağıma söz veriyorum’

Published

on

Eski WWE güreşçisi Gabbi Tuft, trans olduğunu açıkladı ve takipçilerine “Bu benim. Gizlisi olmayan, utanmayan ben” dedi.

2009 ila 2012 yılları arasında Tyler Reks sahne adıyla WWE’de profesyonel olarak güreşen 42 yaşındaki Tuft, haberi perşembe günü yaptığı açıklamada paylaştı.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Gabbi eski bir WWE süperstarı, vücut geliştirmeci, fitness gurusu, motivasyon konuşmacısı ve motosiklet yarışçısından eğlenceyi seven muhteşem bir kadına dönüşen heyecan verici cinsiyet değişimi hikayesini paylaşmak üzere.

Metinde “Gabbi sonunda özgür kaldı ve kendi dünyasına hükmetmeye hazır” ifadeleri de yer aldı.

Tuft, cuma günü yayımlanacak Extra’ya vereceği kapsamlı röportajda, cinsiyet değiştirmesiyle ilgili daha fazla bilgi paylaşacağını da açıkladı.

Basın açıklaması, Tuft’un Instagram’da güreşçilik günlerinden bir fotoğrafın önünde otururken çekilen bir fotoğrafını paylaşmasından kısa süre önce geldi.

Gabbi Tuft Instagram

Fotoğrafa eşlik eden açıklamada Tuft şunları yazdı:

Bu benim. Gizlisi olmayan, utanmayan ben. Bu, benim gölgelerin arasına gizlenmiş, dünyanın ne düşüneceğinden korkan ve ürkmüş tarafım; ailemin, arkadaşlarımın ve takipçilerimin söyleyeceklerinden veya yapacaklarından korkmuş.

WWE’deki imza hareketi “Yanan Çekiç” olan Tuft, güreşi bıraktıktan sonra eşi Priscilla’yla birlikte işlettiği Body Spartan adlı bir vücut geliştirme şirketi kurmuştu. Çiftin 9 yaşında bir kızı var.

Instagram’daki paylaşımında Tuft, önceki 8 ayın hayatının en zor dönemi olduğunu belirtirken, ailesine trans olduğunu açıklaması konusundaki desteği için teşekkür etti.

Tuft, “Başkalarının ne düşündüğünü umursamayı bıraktığım gün, gerçekten sınırsız olduğum ve özgün benliğimin açığa çıkmasına izin verdiğim gündü” dedi.

Tuft ekledi:

Sevgi dolu eşim, ailem ve en yakın arkadaşlarım beni olduğum gibi kabul etti. Onlara sonsuza kadar minnettarım. Yol boyunca desteğiniz, tahmin edeceğinizden çok daha fazlasını ifade ediyor.

Tuft paylaşımını “Yolculuğumda her zaman şeffaf ve içten olacağıma ve ihtiyacı olanlara yol göstereceğime söz veriyorum. Bu, benim” sözleriyle bitirdi.

Kaynak: Independent Türkçe

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar