Connect with us

Magazin

Esra Erol gözyaşlarına boğuldu: Canlı yayında büyük hesaplaşma!

‘Esra Erol’da’ da bugün 15 yıllık evli çift Uğur ve Gülcan Kara konusu ele alındı. Gülcan Kara, eylül ayında 15 yıllık eşi Uğur’u terk etti. Çocuğunu da yanına alan Gülcan Hanım, izini herkese kaybettirdi. Eşi ise Esra Erol’a başvurarak eşinin ve çocuğunun bulunmasını istedi.

Published

on

By

Esra Erol ve ekibi yaptığı çalışmalar sonucunda Gülcan Hanım’ı buldu. Hatice Orhan’ın yanına kaçtığı anlaşılan Gülcan Hanım’ın 5 yıldır kendisini bekar olarak tanıttığı Resul Orhan’la ilişki yaşadığı da ortaya çıktı.

Esra Erol’un canlı yayında 15 yıllık kocasıyla yüzleşen Gülcan Hanım, eski eşine dönmeyeceğini belirtti.

Annesi ve babasının canlı yayına telefonla bağlandığına şahit olan Gülcan Hanım, gözyaşlarına hakim olamadı. Ailesiyle konuşan Gülcan hanımın yaşadıklarını gören Esra Erol da gözyaşlarını tutamadı.

‘Esra Erol’da’da gözyaşları adeta sel oldu! Programda bugün 15 yıllık evli çift Uğur ve Gülcan Kara konusu ele alındı. Gülcan Kara, eylül ayında 15 yıllık eşi Uğur’u terk etti.

Çocuğunu da yanına alan Gülcan Hanım, izini herkese kaybettirdi. Eşi ise Esra Erol’a başvurarak eşinin ve çocuğunun bulunmasını istedi.

Esra Erol ve ekibi yaptığı çalışmalar sonucunda Gülcan Hanım’ı buldu.

Hatice Orhan’ın yanına kaçtığı anlaşılan Gülcan Hanım’ın 5 yıldır kendisini bekar olarak tanıttığı Resul Orhan’la ilişki yaşadığı da ortaya çıktı.

Uğur Kara, kendisinin parasını çalarak Hatice Orhan’ın oğluyla bir ev kiraladığını ve birlikte yaşadığını öğrendi.

Esra Erol’un canlı yayında 15 yıllık kocasıyla yüzleşen Gülcan Hanım, eski eşine dönmeyeceğini belirtti.

Kızgın eş, iki çocuklarının olduğunu ve Gülcan Kara’nın kaçarak iki kardeşi ayırdığını ifade ederek, “Para da altınları da istemiyorum. Çocuklarım için ayaktayım. İkisinin bir arada olmasını istiyorum. Ben bu kadından kurtulmak istiyorum. Beni bu kadından kurtarın.” diye konuştu.

Gülcan’ın annesi Gülcan’a, “Kızım ne olur benim yanıma gel. Kapım açık sana gel.” diye seslendi.

Ailesiyle konuşan Gülcan hanımın yaşadıklarını gören Esra Erol da gözyaşlarını tutamadı.

 

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar