Connect with us

Magazin

Esra Erol’da rezil iddia: En fazla hediye gönderene karısı Fatma’yı…

Esra Erol’da işlenen Fatma ile Ahmet Kaymaz olayında flaş gelişmeler yaşandı. Anne Melahat Oruç, yüzde 45 engelli olan kızının Ahmet Kaymaz tarafından kaçırıldığını ve resmi nikah kıyıldığını söyledi. Canlı yayına bağlanan bir izleyici ise TikTok ile ilgili rezil bir iddia ortaya attı.

Published

on

By

Esra Erol’da gündeme gelen Fatma ile Ahmet olayında şok bir iddia ortaya atıldı. Canlı yayına bağlanan bir izleyici, “Ahmet, TikTok yayınında en fazla hediyeyi gönderene Fatma’yı göstereceğini söylüyordu” açıklamasını yaptı.

Geçtiğimiz günlerde canlı yayına Sakarya’dan katılan Melahat Oruç, 19 yaşındaki zihinsel engelli kızı Fatma’nın, Ahmet Kaymaz isimli genç tarafından kaçırıldığını anlattı.

“Kızım 4 bin lira maaş alıyor”

Anne Oruç, “Kızım Kocaeli’nde yurtta kalıyordu. Ahmet Kaymaz isimli bir adam kızımı Zonguldak’a kaçırıp, resmi nikâh kıydı. Kızımın yüzde 45 engeli var.

“Adamın çocuğu ve hanımı var”

Bir evlilik yürütecek durumu yok. Kızım 4 bin lira maaş alıyor. Maaşı yüzünden evlendi. Adamın çocuğu var, bir de hanımı var, beraber yaşıyorlar” açıklamasını yaptı.

Annesine önce saldırdı, sonra sarıldı

Bu sözler milyonları şoka uğrattı. Cuma günkü yayında ise genç kız, annesine saldırdı.

Yaşananlardan dolayı pişman olduğunu ifade eden Fatma Kaymaz, annesine sarıldı.

Dünkü yayında ise yaşananlardan dolayı pişman olduğunu ifade eden Fatma Kaymaz, annesine sarıldı.

Bu sırada anne Melahat Oruç’un konuşmaları da izleyenleri duygulandırdı.

Kızının kendisine döneceğine dair inancı artan anne, Ahmet Kaymaz’ın sözüyle şoke oldu. Ahmet Kaymaz, “Fatma’yı annesiyle barışmaya ben zorladım” diye konuştu.

Resmi nikahlı eşinin sözlerini doğrulayan Fatma Kaymaz’sa “Ahmet istemese annemle barışmayı düşünmüyordum” ifadelerini kullandı.

TikTok iddiası

Bu sırada canlı yayına bağlanan bir izleyici, herkesi şoke eden bir iddia ortaya attı. Esra Erol’da izleyicisi, “TikTok canlı yayınında sadece Ahmet konuşuyordu ve sürekli en fazla hediyeyi gönderene Fatma’yı göstereceğini söylüyordu. Bunu yapmanın ne anlama geldiğini herkes biliyor” ifadelerini kullandı.

Ahmet Kaymaz da izleyiciden gelen bu iddiayı doğruladı. Avukat Hülya Kuran ise “Ahmet için hırsızlık bile yaparım” sözlerini kullanan Fatma Kaymaz’la ilgili annesinin yapabileceği en önemli şeyin resmi kurumlara müracaat olduğunu belirtti.

Kuran ayrıca evliliğin doğru temellere dayanmadığını vurguladı.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar