Connect with us

Türkiye

Esra Erol’un programında eşi terk eden adamdan şaşırtan sözler! ‘Dönmeyecekse boşanalım, acil evlenmem lazım’

Esra Erol’un programına katılan Yaşar Ertürk iki yıllık karısı Ayten’in ortadan kaybolduğunu belirterek ünlü sunucudan yardım istedi

Published

on

Esra Erol’da bugünkü canlı yayınına Yaşar Ertürk katıldı. İki yıllık karısı Ayten’in ortadan kaybolduğunu belirterek ünlü sunucudan yardım istedi.

Yaşar Ertürk bir arkadaşı vasıtasıyla ikinci eşiyle tanıştığını belirterek, “Eşim vefat ettikten sonra dünya başına yıkıldı.

Erkeğin eşi ölünce birinci kıyamet kopuyor. İkinci kıyamet ise insan kendi öldüğünde kopuyor. Hanımlar evin gülüdür, evin süsüdür, evine her şeyidir.

Ayten hanımla Zonguldaklı bir arkadaşım vasıtasıyla tanıştım. Bana 12 yıl önce eşinden boşandığını söyledi. Çocukları da bakmıyormuş.

İşte sonra bir araya geldik, evlendik. Birkaç kere annesini görmek için evine gitti. Bir süre sonra da ortadan kayboldu” dedi.

Yaşar Ertürk daha sonra ise kayıp olan karısına seslendi: “Eve dönmeyeceksen söyle, hemen boşanalım. Acil evlenmem lazım” dedi.

Ancak Yaşar Ertürk’ün çağrıları şimdilik cevapsız kaldı. Daha öncede evlilik vaadiyle 3 kadın tarafından dolandırıldığını belirten Yaşar Ertürk, “250 bin lira kaybettim acil evlenmem lazım” dedi.

Öte yandan kendisinin eşsiz duramadığını belirten Yaşar Ertürk, karısının daha önceden dini nikahlı eşi ile birlikte yaşadığını onun yanında olabileceğini de iddia etti.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar