Connect with us

Dünya

Evleneceği gün damat kaçtı, gelin ‘düğüne devam’ dedi

Galler’de yaşayan Kayley Stead’in nişanlısı evleneceği gün ortadan kayboldu. Bu gelişme üzerine Stead, düğünü damatsız gerçekleştirdi.

Published

on

By

Galler’de yaşayan 27 yaşındaki Kayley Stead, Evleneceği gün nişanlısı Kallum Norton’a ulaşamadı. Ancak düğün için tüm hazırlıklar tamdı.

T24’ün The Sun Gazetesi’nden aktardığı habere göre, Stead düğün için 12 bin euro harcamıştı ve o günün çok güzel geçmesini planlıyordu. Hayal kırıklığı yaşasa da ailesi ve arkadaşlarının desteği ile düğüne devam etme kararı aldı.

Stead, ilk dansını damat yerine 71 yaşındaki babası ile yaptı.
Nişanlısını en son düğünden önce akşamüstü gördüğünü belirten Stead, “Ona ulaşmaya çalıştık ama yanıt vermedi. Bir neden bile söylemedi. Şimdi bir açıklama beklemiyorum, artık çok geç” diye konuştu.


Düğün pastasını elleriyle kesen Stead, düğün için aylarca plan yaptığını ve büyük para harcadığını söyleyerek “Hepsi boşa gitsin istemedim. O günü korkunç bir gün olarak hatırlamak istemedim. İyi ki de yapmışım” dedi.

Düğün salonuna ‘Bomba gibiyim’ şarkısı eşliğinde tek başına giren Stead, düğün yemeğini sevdikleriyle beraber yedi, konuşma yaptı ve arkadaşlarıyla bol bol dans etti.


Stead, düğün gününün her zaman gurur duyacağı bir güne dönüştüğünü söyledi.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar