Connect with us

Magazin

Evlilik hazırlığı yapan Hadise’den hamilelik iddialarına yanıt!

Geçtiğimiz haftalarda iş insanı Mehmet Dinçerler’den evlilik teklifi alan ve ‘Evet’ yanıtını veren Hadise’nin, hamile olduğu ve bu sebeple düğün tarihini öne çektiği iddia edildi. Konuyla ilgili sessizliğini bozan ünlü şarkıcı, bebek beklediği haberlerine açıklık getirdi.

Published

on

By

Oyuncu Kaan Yıldırım ile ayrıldıktan sonra iş insanı Mehmet Dinçerler ile sürpriz bir aşka yelken açan ve ve geçtiğimiz haftalarda evlilik teklifine ‘Evet’ diyen Hadise Açıkgöz, adından söz ettirmişti.

Yaklaşık bir yıldır aşk yaşayan Hadise-Mehmet Dinçerler çifti, evlilik kararı almıştı. Hadise, parmağındaki yüzüğü gösteren bir video ile Dinçerler’le nikah masasına oturmaya hazırlandıklarını duyurmuştu. Ünlü isim, yayınladığı videoya, “Bizim bölümümüz başlasın!” notunu düşmüştü.


27 Nisan tarihinde nikâh masasına oturmaları beklenen Hadise-Mehmet Dinçerler çifti ile ilgili bomba bir iddia ortaya atıldı. Şimdilerde evlilik hazırlığı yağan Hadise’nin hamile olduğu öne sürüldü.

Şimdilerde evlilik hazırlığı yapan 36 yaşındaki Hadise’nin hamile olduğu hatta bebek beklediğini öğrendikten sonra da düğün tarihini öne çektiği öne sürüldü.


Hamilelik iddiasının ardından ‘2. Sayfa’ programına özel açıklama yapan Hadise “Hamile değilim. Daha muhteşem gelinliğimi giyeceğim önce. Sonra Allah’ın izniyle inşallah” ifadelerini kullandı.

Öte yandan önceki gün kardeşi Derya Açıkgöz ile Emirgan’da kahve keyfi yapan Hadise’ye, ‘Benimle Evlen’ filmi sonrası yapımın jenerik müziğiyle sinema salonundaki gündem olan dansı sorulunca kahkaha attı.
Daha sonra Etiler’de nişanlısı Mehmet Dinçerler’le el ele görüntülenen popçu, “Mehmet Bey tarafından basına konuşma yasağı mı geldi?” sorusuna yanıt veren Hadise, arabasının içinde gülerek, “Yok öyle bir şey” dedi.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar