Connect with us

Magazin

Evlilik teklifinden düğüne reklam anlaşması yapmışlar!

Oyuncu Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç, 28 Ağustos’ta görkemli bir düğünde evlendi. Ünlü çiftin düğünüyle ilgili şaşırtan gerçek ortaya çıktı. İşte detaylar…

Published

on

By

28 Ağustos’ta dünya evine giren Demet Özdemir-Oğuzhan Koç çifti, yılın düğününe imza attı. Aylardır beklenen düğün, hayranlarının beklentilerini karşıladı. Demet Özdemir’in üç farklı gelinliği, Edis’ten Berkay’a birçok ismin sahneye çıkıp şarkı söylemesinden tutun da, nikâh şahitlerine, ünlü konuklarına kadar düğün haftalarca konuşulacak malzeme verdi.

“REKLAM KARŞILIĞI…”

Mehmet Üstündağ’ın haberine göre; Meğer çift, düğünü reklam karşılığı yapmış. İstanbul’un en pahalı otellerinden biri olan Six Senses’teki düğün için sadece catering ücretini ödeyen çift, otelin dünyaca ünlü SPA’sının reklamını yapmak için anlaşmış.

GELİN KINASINI HAMAMDA YAPMIŞTI

Anlaşmaya göre Demet Özdemir, SPA merkezinin yeni yüzü olmuş. Hatta gelin kınasını buranın hamamında yaparak, ilk adımı atmış. Dikkatli hayranların gözünden kaçmamıştır; Oğuzhan Koç’un barışma sonrası evlenme teklif ettiği mekân da Six Senses Kocataş Mansions idi. Buranın restoranında romantik bir Yemek organize eden ünlü şarkıcı, Özdemir’e tektaş eşliğinde sürpriz yapmıştı.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar