Connect with us

Magazin

Ezgi Mola’dan Musa Orhan çıkışı

Masumlar Apartmanı dizisindeki gösterdiği performansla beğeni toplayan Ezgi Mola, bir dönem tüm Türkiye’nin gündemine oturan hatta kendisinin de hakaret ettiği için ceza aldığı Musa Orhan’ın mahkeme kararı sonrası yargıya teşekkür etti.

Published

on

By

Batman’da intihar eden İpek Er’in, bıraktığı mektupta kendisine cinsel saldırıda bulunduğunu yazdığı Musa Orhan, hakkında mahkeme bugün kararını açıkladı.

Siirt’te 18 yaşındaki İpek Er’e cinsel saldırıda bulunduğu suçlamasıyla yargılanan eski uzman çavuş Musa Orhan’a 10 yıl hapis cezası verilmesinin ardından Ezgi Mola, sosyal medya sayfasından yaptığı bir paylaşımla dikkat çekti.

Daha önce Musa Orhan’a hakaret ettiği suçlamasıyla adli para cezası verilen oyuncu Ezgi Mola, 10 yıl hapis cezası kararının ardından sosyal medya hesabından, “Sayın hakim, eğer bu doğru ise adalete olan inancımızı bir nebze olsun geri getirdiğiniz için size minnettarım.

Daha nice böyle adil kararlar vereceğiniz günlerimiz olsun inşallah” paylaşımında bulundu.

Ezgi Mola, geçen aylarda Musa Orhan’a ‘sesli, yazılı veya görüntülü bir ileti ile hakaret’ ve ‘hakaret’ suçunu işlediği gerekçesiyle 65 gün için 5 bin 200 TL adli para cezasına çarptırılmıştı. ,

Daha sonra hükmün açıklanmasının geriye bırakılmasına karar verilmişti.

 

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar