Connect with us

Magazin

Fahriye Evcen çocukluk fotoğrafını paylaştı

Son dönemin en çok konuşulan çiftlerinden olan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinin oğulları Karan’ın babasına benzerliği konuşulurken Fahriye Evcen’in çocukluk fotoğrafını görenler “E Karan tıpkı annesine benziyormuş” yorumları yaptı.

Published

on

By

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit, 8 yıl önce ‘Çalıkuşu’ dizisinde tanışarak aşk yaşamaya başlamıştı. Doludizgin devam eden ilişkilerini 2017 yılında nikah masasına taşıyan çift, oğulları Karan’ı ise 2019 yılında kucağına almıştı.

Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit ile eşi Fahriye Evcen son dönemin en çok konuşulan çiftlerinden. Mutlu evlilikleriyle parmakla gösterilen Burak Özçivit ile Fahriye Evcen yaz tatilini oğulları Karan ile Bodrum’daki evlerinde geçirmişlerdi.

Yeni sozunda ekranlarda olacak olan ikiliden Fahriye Evcen uzun bir aradan sonra ilk kez bir dizide yer almanın heyecanını yaşıyor.

Daha şimdiden en az anne-babası kadar ilgi odağı olan Karan Özçivit de sevimli halleriyle dikkat çekiyor. Babası Burak Özçivit’e benzetilen Karan, annesi Fahriye Evcen’in çocukluk fotoğrafına “E Karan tıpkı annesine benziyormuş” yorumları yağdı.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar