Connect with us

Magazin

Fahriye Evcen’den kötü haber! Oğlu Karan ile birlikte koronavirüse yakalandı

Burak Özçivit ve iki yaşındaki oğulları Karan ile Bodrum’da tatil yapan Fahriye Evcen’den kötü haber geldi. İkinci çocuğuna hamile olan oyuncu Evcen, koronavirüse yakalandı….

Published

on

2017’de nikah masasına oturan Fahriye Evcen ile Burak Özçivit çifti, 2019 yılında çocukları Karan’ı kucaklarına alarak, ilk kez anne-baba olmanın sevincini yaşamıştı.  Şimdilerde Bodrum’da tatilin keyfini çıkaran ve ikinci çocuk heyecanı yaşayan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’den kötü haber geldi. Fahriye Evcen ile oğulları Karan Özçivit’in koronavirüse yakalandıkları öğrenildi.

KORONAVİRÜS TESTİ POZİTİF ÇIKTI

İkinci bebeğine 3.5 aylık hamile olan Fahriye Evcen, Bodrum tatilinde koronavirüse yakalandı. 3 yaşındaki oğlu Karan’ın hastalığı kapmasının ardından Bodrum’da hastaneye başvuran Evcen’in de test sonucu pozitif çıktı.

Anne-oğulun evlerinde tedavi gördüğü, Burak Özçivit’in de test yaptıracağı öğrenildi.

2. BEBEK HEYECANI

Şimdilerde ikinci bebek heyecanı yaşayan çiftten yakışıklı oyuncu, 23 Haziran’da müjdeli haberi alan basın mensuplarının “Neler hissediyorsunuz?” sorusuna şu yanıt vermişti: Biz de yeni öğrendik, inanılmaz heyecanlıyız. Çok sevindik. O kadar yeni ki Karan’a bile söyleme fırsatımız olmadı. Hatta gördüğünüz gibi yolu bile şaşırdım, farkında olmadan kapalı yola girdim.”

 

 

 

Haber: elele.com

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar