Connect with us

Gündem

Farah Zeynep Abdullah’a bir hayranı sete hediye yağdırdı

Masumlar Apartmanı’nda İnci karakterini canlandıran Farah Zeynep Abdullah’ın kimliği belirsiz bir hayranı sete hediye yağdırdı. Gelen hediyelerin ardından rol arkadaşı Esra Ruşan ile video çeken Abdullah, hayranına teşekkür etti. Ruşan ise “Tüm çiçekler sana geliyor gibi davranılıyor olabilir” diyerek olaya müdahale etti.

Published

on

Ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah’ın bir hayranı, Masumlar Apartmanı setini hediyelere boğuyor. Sete gelen hediyelere kayıtsız kalmayan Farah, rol arkadaşı Esra Ruşan ile çektiği bir videoyla hayranlarına teşekkür etti.

Kendisine gelen gizemli çiçekleri sosyal medya hesabından paylaşan Farah Zeynep Abdullah, gizemli hayranına teşekkür ederken, rol arkadaşı Esra Ruşan ise “Tüm çiçekler sana geliyor gibi davranılıyor olabilir. Günde yedi çiçek gelemez Farah” diyerek durumu sorguladı.

Ruşan, “Hediye patlamış mısır geldi, hediye çiçek geldi, az önce kahve geldi, dün de çilekler geldi. Bu nedir arkadaşım?” dedi. Farah Zeynep Abdullah ise Ruşan’a “Maşallah de!” şeklinde karşılık verdi.

İkilinin çektiği video kısa sürede sosyal medyada gündem oldu. Farah Zeynep Abdullah’ın paylaşımları çok sayıda sosyal medya kullanıcısı tarafından ilgi gördü.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar