Connect with us

Magazin

Feci kazada sevgilisi yanında can veren şarkıcı Gülçin Ergül’den hüzün dolu paylaşım!

Geçtiğimiz haftalarda Balıkesir’de geçirdikleri feci trafik kazasında sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı’yı kaybeden şarkıcı Gülçin Ergül, zor günler geçiriyor. Geçtiğimiz günlerde “Sen benim meleğimsin… Hep öyleydin aşkım…” diye bir paylaşımda bulunan Gülçin Ergül, bir kez daha acısını takipçileriyle paylaştı. Sevgilisini genç yaşta toprağa veren şarkıcı Gülçin Ergül, Erdal Şeyda Lafçı ile olan karesini sosyal medya hesabından paylaşarak hüzün dolu bir not düştü.

Published

on

Geçirdikleri feci kazada sevgilisi yanında can veren Hepsi grubunun eski solisti şarkıcı Gülçin Ergül duygusal paylaşımı ile yürek sızlattı.

İş insanı Erdal Şeyda Lafçı’nın kullandığı ve içinde şarkıcı Gülçin Ergül’ün (36) bulunduğu otomobil, geçtiğimiz yıl 12 Aralık’ta İzmir-İstanbul otoyolu Susurluk mevkisinde aynı yöne giden Cengiz Y. idaresindeki TIR’ın dorsesine çarpmıştı.

Kazanın etkisiyle savrulan otomobil, yol kenarındaki bariyerlere çarparak durabilmişti. Sürücü Lafçı, kaza yerinde hayatını kaybetmiş, Ergül ise hafif yaralanmıştı.

Sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı’yı kaybeden şarkıcı Gülçin Ergül, zor günler geçiriyor. Geçtiğimiz günlerde “Sen benim meleğimsin… Hep öyleydin aşkım…” diye bir paylaşımda bulunan Gülçin Ergül, bir kez daha acısını takipçileriyle paylaştı.

Sevgilisini genç yaşta toprağa veren şarkıcı Gülçin Ergül, Erdal Şeyda Lafçı ile olan karesini sosyal medya hesabından paylaşarak hüzün dolu bir not düştü.

Kendisinin ve Erdal Şeyda Lafçı’nın karakalemle çizilen bu karesini yayınlayan Gülçin Ergül, gönderisinde şu ifadelere yer verdi:

“Ayaklarım geri gide gide zorla çıktığım yürüyüşler, tatlı kedilerimizi sevme terapisi, meditasyon, bedenimin izin verdiği kadarıyla yin yoga, anlam arayışı, dostlarımdan duyduğum teselliler, tutunduğum dualarım, baktığım onca güzel anı fotoğrafı ve videolar, hangi düğümde olduğumu üzüntümden sürekli unutuyor olsam da makrome örme terapileri, hafızamdaki müthiş eşsiz güzellikler, enerjik sesi ve kalbimde sevginin ve aşkın en derininin sonsuzluğunu hissetmek, bu gerçekliği karşılıklı hissetmiş olmak, ruhumu öylesine duyumsayan o güzel ruhu kısıtlı süre de olsa tanımış ve hissetmiş olmaktan dolayı minnettar olmak ve bilemediğim hayata karşı isyankarlıktansa, acımı zor da olsa kabullenip, ama bu nadide güzel hissi tatmış olmaya şükretmek, bu yoğun hislerle şarkılar üzerinde çalışmak, her zamanki ilgisiyle yanımdaymış gibi hayal ederek şan egzersizlerimi yapmak, başarılı olunca gülümsediğini düşünmek ve bu düşünceden güç almak, duyguların bastırılmamasına önem vermek, bazen onun o pozitif enerjisine uyum gösterip gülümseyerek anmak. İşte bunlarla deniyorum bu yaşamda güçlenerek hep kalbimde onunla devam edeceğime inanmayı”

Sabah

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar