Connect with us

Magazin

Flaş iddia: O görüntüler sonrası Acun Ilıcalı kızını almak için uçağını gönderdi!

Şeyma Subaşı ile sevgilisi Meedo’nun katıldığı bir doğum günü partisinde yasaklı madde kullandıkları iddia edilen video sosyal medyada gündem oldu. Görüntülerin ardından Acun Ilıcalı’nın harekete geçtiği iddia edildi.

Published

on

By

Şeyma Subaşı ve sevgilisi Mohammed Alsaloussi’nin özel görüntüleri sosyal medyayı salladı.  Şeyma Subaşı ve sevgilisi bir doğum günü partisinde yasaklı madde kullanırken çekildiği iddia edilen bir video sosyal medyada gündem oldu. Snob Magazin’de yer alan habere göre Acun Ilıcalı görüntülerden sonra harekete geçti.

ÖZEL JETİNİ YOLLADI İDDİASI

Haberde görüntülerin ifşa olmasının ardından Acun Ilıcalı’nın, kızı Melisa’yı aldırmak için özel jetini gönderdiği yazıldı.

“İLERİYE DOĞRU HAREKET GÜZEL BİR ŞEYDİR”

Konuya ilişkin sessiz kalan Subaşı, Instagram’dan yaptığı paylaşımla dikkat çekti. Subaşı paylaşımında, şu ifadelere yer verdi: “Hiçbir çiçek başka bir yerde olmak için acele etmiyor. Hiçbir dalga vaktinden önce kıyıya doğru ilerlemez… Hâlâ olman gereken kişi oluyorsun ve bu da doğru: Ya her zaman olduğun kişiden daha fazlası olma konusunda endişelenmen gerekmiyorsa?

Ya şu anda kim olduğunuz fazlasıyla yeterliyse ve bu sadece yavaşlama ve değerinizi anlama meselesiyse? Her zaman orada olan lütfu fark edecek kadar uzun olmayı öğrenmek mi? İleriye doğru hareket güzel bir şeydir”

“KENDİNİZİN DAHA İYİ BİR VERSİYONU OLMAK ZORUNDA DEĞİLSİNİZ”

Sözlerini sürdüren Subaşı, “Şu anda nerede olursan ol yeter. Burada büyüme nasıl görünüyorsa iyi ve önemli. Umarım kalbiniz değişim, şifa ve dönüşüm için can atmaya devam eder ve umarım ayaklarınızın altındaki toprağı da hatırlarsınız.

Güneş tepenizde parlıyor. Rüzgar çok anlamlı. Büyümeden önce kendinizin daha iyi bir versiyonu olmak zorunda değilsiniz” ifadelerini kullandı.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar