Connect with us

Magazin

Fulya Zenginer anneannesine dava açmaya hazırlanıyor

Anneannesi tarafından dolandırıldığı haberleriyle gündeme gelen Fulya Zenginer, anneannesi ve onun kardeşlerine dava açacaklarını söyledi.

Published

on

By

Anneannesi tarafından dolandırıldığı haberleriyle gündeme gelen Fulya Zenginer, olayla ilgili Hürriyet’ten İsmail Bayrak’a konuştu. Olayı doğrulayan ünlü oyuncu, anneannesi ve onun kardeşlerine dava açacaklarını söyledi.

“İki Aile”, “Küçük Kadınlar”, “Tövbeler Tövbesi” gibi sevilen dizilerde rol alan oyuncu Fulya Zenginer, geçtiğimiz günlerde anneannesi ve onun erkek kardeşleri tarafından dolandırıldığı haberleriyle gündeme geldi.

Babasını küçük yaşta kaybeden, annesi de 3 yıl önce yaşamını yitiren oyuncu, akrabalarının kendisine karşı yaptıkları planla şaşkınlık yaşadı. 2 yıl önce Kuntay Tarık Evren ile evlenen ve 3.5 aylık hamile olan Fulya Zenginer’in büyük üzüntü yaşadığı öğrenildi. Eşinin bu zorlu süreçte bir an olsun yanından ayrılmadığı Zenginer, şimdilerde anneannesine dava açmaya hazırlanıyor.

ÇIKAN HABERLER DOĞRU

Fulya Zenginer, bu olayın ardından ilk kez konuştu. Ünlü oyuncu, çıkan haberlerin doğru olduğunu söyledi ve sözlerine şöyle devam etti: “Bunun hakkında sadece bir defa konuşacağım. Hamileyim ve bu gerçekten yaralayıcı bir konu. Çıkan Haberler doğru. Anneannem bizden arsanın satışı için erkek kardeşine vekalet vermemizi istedi.

Sonrası da malum, satamadık dedikleri arsayı satıp bölüşmüşler. Hamile olduğum için yıpranmamam adına ablamla konuyu kapatacaktık ancak ben hakkımı yedirirken çocuğuma hakkını yedirmemeyi öğretemem.

 

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar