Connect with us

Magazin

Gayrimenkul zengini ünlüler…

Sanat dünyasının ünlü isimleri emlak varlıklarıyla dudak uçuklatıyor. Ülkenin çeşitli bölgelerinde gayrimenkul ve toprak satın alan ünlüler, yurtdışında edindikleri gayrimenkulleriyle de ‘Türkiye’nin en zenginleri’ listesinde… Ünlü isimler sahip oldukları emlakların gelirleriyle dikkat çekiyor.

Published

on

Yıldız Tilbe, İstanbul’da lüks markalı konut projelerinden 3 daire sahibi. İzmir’de de gayrimenkul yatırımı yapan ünlü ismin burada 1 çiftlik, 2 kışlık ev ve çok sayıda arazi yatırımı yaptığı biliniyor.

Necati Şaşmaz’ın İstanbul’da 2 milyon 600 bin dolar ödeyerek rezidans daire satın alırken, Ataşehir Konutları projesinde 50 dairesi, Şişli Bomanti’de yer alan projede 18 rezidans dairesi, 1 süpermarketi ve çok sayıda arsa yatırımı bulunuyor.

Aşkın Nur Yengi, Londra’da 3 ev, Çekmeköy Kasaba Sitesi’nde 3 villa, Acarkent’te A tipi bir villa, Bebek ve Arnavutköy’de dairelerden oluşan gayrimenkul listesine sahip. Yengi son olarak Beykoz Acarkent’te 3 bin metrekarelik bir pasaj satın aldı.

55 yaşındaki güzel oyuncu Hülya Avşar yatırımlarını arsa ve gayrimenkul üzerine yaptı. Avşar’ın İstanbul, Bodrum, Ayvalık, Londra’da gayrimenkulleri, İstanbul-Riva’da 900 dönüm arazisi bulunuyor.

Sibel Can’ın Nakkaştepe, Bodrum, Levent ve Beykoz başta olmak üzere çok sayıda yerde villası var. İstanbul’un çeşitli semtlerinde de 50’ye yakın dairesi bulunuyor. Can, Miami’de de trilyonluk bir villa sahibi.

Emrah’ın 100’e yakın gayrimenkulü olduğu tahmin ediliyor. Sanatçının sahibi olduğu gayrimenkullerden her ay 250 bin dolar gelir elde ettiği söyleniyor.

Seda Sayan’ın İstanbul’da 30 dairesi ve dükkanı bulunuyor. Londra ve Miami’de de evleri olan Sayan’ın Bodrum’da 3 villası bulunurken aylık toplam kira gelirinin ise 500 bin lira olduğu belirtiliyor.

Eski binaları restorasyon yaparak yenileyen Kenan İmirzalıoğlu, son olarak Tekirdağ Çerkezköy’den 10 dönüm arazi satın aldı.

Kaynak: Akşam, Posta

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar