Connect with us

Magazin

Gökçe Bahadır ile Emir Ersoy evleniyor! Nikah tarihleri belli oldu

‘Evlilik Hakkında Her Şey’ dizisiyle ekranda olan oyuncu Gökçe Bahadır (40), Sezen Aksu’nun proje albümünde birlikte çalıştığı, kendisinden dört yaş büyük müzisyen Emir Ersoy’la İzmir’in Çeşme ilçesinde nikah masasına oturacak.

Published

on

2011’de hayatını birleştirdiği Ali Sunal’dan 2012’de boşanan Gökçe Bahadır, bir süredir beraber olduğu müzisyen sevgilisi Emir Ersoy’la nikah dünyaevine girmeye hazırlanıyor.

Çift, 25 Şubat Cuma akşamı İzmir Çeşme’de aile ve arkadaşları arasında düzenlenecek küçük bir törenle evlenecek. 50 davetliden oluşacak nikaha katılım sınırlı sayıda tutulacak. Oyuncu ve müzisyenin nikahtan sonraki düğünü Alaçatı’da gerçekleşecek.

Yakın çevresine mutlu olduğunu dile getiren Bahadır, geçtiğimiz günlerde evlilikle ilgili soruya, “Kısmet artık” demişti. İkili, balayını da Alaçatı’da geçirdikten sonra İstanbul’a dönecek.

Yunan işletmeci Yiannis Magnos ile ilişkisini noktaladıktan sonra uzun süre hayatını kimseyi almayan Gökçe Bahadır, Ağustos 2021’de aşkı müzisyen Emir Ersoy’da bulmuştu. İkili, ekim ayında ilk kez el ele objektiflere yansımıştı.

Daha önce ilişkilerini “Daha çok yeni bir birliktelik. Albüm yapmıştık birlikte” sözleriyle doğrulayan oyuncu, “Sizi müzik birleştirdi diyebilir miyiz?” sorusuna, “Evet müzik birlikteliğimize vesile oldu” yanıtını vermişti.

Emir Ersoy imzası taşıyan ‘Sezenli Şarkılar’ adlı projede ‘Hepsi Senin Mi?’ parçasını seslendiren Gökçe Bahadır, klipte de Ersoy’la birlikte yer almıştı.

Dijital platformda yayınlanan ‘Kulüp’ dizisinde oynadığı ‘Matilda’ karakteriyle büyük beğeni toplayan ve bu sayede popülaritesi artan oyuncuya, firmalardan teklif yağmaya başlamıştı.

Gökçe Bahadır hakkında geçtiğimiz haftalarda “bir mücevher markasının reklam yüzü olması için bir yıllık anlaşma sağladı ve bir milyon TL’ye imza attı” haberleri çıkmıştı.

CNNTürk

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar