Connect with us

Magazin

Gökçe Bahadır’ı düğün heyecanı sardı

Yunan işletmeci Yiannis Magnos ile ilişkisini noktaladıktan sonra adı eski basketbolcu Kerem Tunçeri ile aşk dedikodularına karışan Gökçe Bahadır, aradığı mutluluğu müzisyen Emir Ersoy’da buldu. Dolu dizgin aşk yaşayan çiftten Gökçe Bahadır’ı şimdilerde düğün heyecanı sardı.

Published

on

‘Evlilik Hakkında Her Şey’ dizisinde başrolde yer alan Gökçe Bahadır, bir süredir beraber olduğu müzisyen sevgilisi Emir Ersoy’la nikah dünyaevine girmeye hazırlanıyor.

Bebek’te kuaför çıkışında yöneltilen soruları yanıtlayan oyuncu, “Evet arkadaşlar, 25 Şubat’ta düğünümüz var. Hazırlıklar var, çok heyecanlıyız. Malum işler güçler de var, yoğun bir koşturma içine girdim” dedi.

Çok özel bir evlilik teklifi aldığı haberleri hatırlatılan 40 yaşındaki güzel, “Evet, her şey gönlüme göre oldu. Ancak adı üstünde özel. 14 Şubat’ta sette çalışıyordum, tabii ki bana da sürpriz oldu” şeklinde konuştu.

Geçtiğimiz günlerde bir takı firmasının reklam yüzü olan Bahadır’a, özel tasarım takılar hediye edileceği öğrenildi. Konuyu doğrulayan oyuncu, “Öyle bir durum var, takılarda benim de dokunuşlarım olacak” ifadelerini kullandı.

Gelinliğinin bile olmadığını belirten Gökçe Bahadır, “Arkadaşlar gelinliğim bile hazır değil, hala yemek arasında gelinlik bakıyorum. İnşallah beğendiğim bir şey giyeceğim” açıklamasını yaptı.

Daha önce ilişkilerini “Daha çok yeni bir birliktelik. Albüm yapmıştık birlikte” sözleriyle doğrulayan oyuncu, “Sizi müzik birleştirdi diyebilir miyiz?” sorusuna, “Evet müzik birlikteliğimize vesile oldu” yanıtını vermişti.

Posta

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar