Connect with us

Magazin

Gönül Dağı dizisi oyuncusu Gülsim Ali İlhan’dan, tacizciye son uyarı: Son vermezsen açıklarım!

Gönül Dağı dizisinin başrol oyuncusu Gülsim Ali İlhan, 5 yıldır kendisini takip eden ve cinsel içerikli mesajlar gönderen E.H. adlı tacizciyi sosyal medyadan uyardı. Ünlü oyuncu, birçok kez uzaklaştırma kararı aldırdığı E.H.’ye “Tacize devam edersen fotoğraflarını yayınlarım” diyerek seslendi.

Published

on

TRT’de yayımlanan Gönül Dağı dizisinde ‘Dilek’ karakterini canlandıran oyuncu Gülsim Ali İhan, kendisini 2016 yılından beri takip ettiğini ve sürekli cinsel içerikli mesajlar atarak taciz ettiğini söylediği E.H.’yi sosyal medyadan uyardı.

Mahkemeye başvurup uzaklaştırma kararı çıkarmasına rağmen takıntılı hayranının tacizlerine devam ettiğini belirten oyuncu, E.H.’nin son olarak çalıştığı sete gelip “Senin olduğun her yere gelebilirim, kimse beni engelleyemez” diyerek tehdit ettiğini ifade etti.

“Son kez uyarıyorum!”

Tacizcinin kimlik bilgilerine ulaşan oyuncu, sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Kendisini rahatsız eden kişiyi son kez uyaran İlhan, şu mesajı paylaştı:

  • 2016 yılından beri durmaksızın beni taciz eden E. H. hakkında açılmış davalara rağmen taciz, cinsel içerikli hakaret dolu mesajlar ile bana rahatsızlık vermekten vazgeçmedin. Dava açmama, defalarca uzaklaştırma kararı almama rağmen bana ulaşmak için her yolu denemeye devam ediyorsun, çalıştığım setlere gidip yanındaki insanlara yalan söyleyip onları kullanarak dekorların içinden çektirdiğin fotoğraflarla ‘senin olduğun her yere gelebilirim, kimse beni engelleyemez’ diyerek beni tehdit ediyorsun.
  • Benim hakkımda, ailem, işim ve özel hayatımla ilgili ağıza alınmayacak ifadeler kullanarak bana zarar vermeye çalışıyorsun. Seni son kez uyarıyorum buna artık bir son vermelisin. Kullandığın bütün sahte hesapların aynı telefon ve bilgisayardan yapıldığı resmen ispat edildi, hepsinin sana ait olduğu resmi makamlarca da onaylandı. Eğer tek bir rahatsızlık daha verecek olursan senin fotoğraflarını, attığın aşağılık sapkın mesajlarını bütün şahsi bilgilerini dava dosyasıyla birlikte buradan yayınlayacağım ve birer kopyasını da memleketindeki akrabalarına, posta yoluyla ileteceğim.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar