Connect with us

Magazin

Gönül Yazar nikah şahidiyle aşk yaşadığını itiraf etti!..

Onur Akay, geçtiğimiz günlerde telefon bağlantısıyla katıldığı bir kanalda çarpıcı bir iddiada bulundu. Akay, Gönül Yazar’ın bir dönem nikah şahidiyle aşk yaşadığını açıkladı. Taş Bebek, iddiayı doğruladı…

Published

on

By

Onur Akay, geçtiğimiz günlerde telefon bağlantısıyla katıldığı bir kanalda çarpıcı bir iddiada bulundu. Akay, Gönül Yazar’ın bir dönem nikah şahidiyle aşk yaşadığını açıkladı.
Akay, “Gönül Yazar 1962 yılında oyuncu Özden Çelik’le evlenmiş ve o evlilik gerçekleşirken nikah şahidi sunucu Orhan Boran’mış. 1963 yılında Çelik’ten ayrılan Gönül Yazar, nikah şahidi Orhan Boran’la aşk yaşamaya başlamış” ifadelerini kullandı.

GÖNÜL YAZAR DOĞRULADI

Onur Akay’ın bu sözleri üzerine Gönül Yazar, sosyal medyadan bir açıklama yaparak ortaya çıkan iddiayı doğruladı.

Gönül Yazar şu ifadeleri kullandı:

Allah var bu Orhan Boran bana âşık oldu bak bu doğru. Nasıl oldu da doğru haber yaptın? Tebrikler. Aynı gazinoda çalışıyorduk Orhan Ağabey derdim, bana âşık oldu. Behiye Aksoy, Orhan Boran biz birlikte çalışıyorduk. Bana kim âşık olmadı ki…

Nikah sonrası çekilen fotoğrafta Gönül Yazar ve Özden Çelik kol kola objektiflere yansıyor. Orhan Boran ise Gönül Yazar’ın arkasında görülüyor.
 

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar