Connect with us

Ekonomi

Görkemli Açılış

Kuzey Londra’nın en köklü toptancılarından Cyprofood, yeni toptan satış mağazasının açılışını görkemli bir davet ile gerçekleştirdi.

Published

on

By

Masca Holding bünyesinde faaliyet gösteren Cyrofood Wholesale, kurulduğu 2007 yılından bu güne kadar özellikle taze sebze & meyve ürünleri ile kaliteli ürün arayan işletmelerin ilk adresi olmuştu. Giderek büyüyen talebe cevap vermek adına yeni yerine taşınan Cyrofood, müşterilerine daha iyi hizmet vereceği toptan satış mağazasının açılışını görkemli bir etkinlikle gerçekleştirdi.

İngiltere’nin önde gelen iş adamlarının, Türkiye kökenli siyasetçilerin ve Cyrofood’un iş birliği yaptığı şirketlerin temsilcilerinin de hazır bulunduğu davette katılımcılar, modern teknoloji ile donatılmış mağazayı deneyimleme fırsatı buldular.

Açılışta gerçekleştirilen VIP davette konuşan Masca Holding şirket ortaklarından Çetin Ağcagül gelişmekte ve büyümekte olan bir yapı olduklarının altını çizerdi. Birbirinden bağımsız ana faaliyet alanı olan 9 şirketi bünyesinde bulunduran Masca Holding’in 150 milyon sterlin iş hacmi olan bir şirket olduğunu belirtip, yol haritalarını her zaman müşteri memnuniyeti olarak belirlediklerini söyledi.

Çetin Ağcagül

Gecede söz alan Masca Holding şirket ortaklarından Süleyman Çağın, bu özel gecede yanlarında olan tüm paydaşlarına şirket çalışanlarına ve davetlilere teşekkür etti. Çağın, “Masca Holding’in projelerinin bitmeyeceğini ve amaçlarının tüm şirketleri daha yukarıya çıkarmak olduğunu belirtirken müşteri memnuniyetinin kendilerini motive ettiğini açıkladı.

Süleyman Çağın

Çağın,” Bundan sonraki süreçte nasıl daha hizmet verebiliriz, hem fiyat hem ürün çeşitliliği hem de kalite açısından kendimiz kanıtlamak için ciddi bir çaba içerisinde olacağız. Ekibimize bu konuda güvenimiz tam” diye konuştu.

Fırat Kuzu

Masca Holding Ceo’su Fırat Kuzu ise yaptığı konuşmada ince düşünülmüş ve son teknoloji kullanılarak modern marketçilik alanında öncü olduklarını söyledi. Yedi binin üzerinde ürün ile hizmet verdiklerini belirten Kuzu, geniş otopark alanı ve servis kaliteleri ile müşterilerine benzersiz ve konforlu bir alışveriş sunduklarının altını çizdi.

Hacı Yapıcı – Erdal Söylemez – Süleyman Cağın – Çetin Ağcagül – Ekin Fırat Kuzu – Erkan Altuntaş

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar