Connect with us

Magazin

Gülşen iddialı sahne kıyafetiyle hayranlarını yine büyüledi!

Sesi kadar her zaman iddialı kıyafetleriyle de dikkat çeken ünlü şarkıcı Gülşen sahne tarzıyla sosyal medyayı bir kez daha salladı. Dekolteli bir kıyafet tercih eden Gülşen, konserinden fotoğrafları da Instagram hesabından paylaştı.

Published

on

By

Ünlü şarkıcı Gülşen geçtiğimiz aylarda bir konserinde giydiği transparan sahne kıyafetiyle magazin gündemine oturmuştu. Gülşen gelen eleştirelere yanıt vererek “Ne giydiğime, ne düşündüğüme, nasıl yaşamak ve var olmak istediğime sadece ama sadece kendim karar verebilirim” demişti.

Gülşen, önceki akşam İstanbul’da bir mekanda sahne aldı. 45 yaşındaki şarkıcı iddialı sahne tarzıyla dikkat çekti.

Konserinden fotoğraflar paylaşan şarkıcının kıyafet seçimi yine çok konuşuldu. Gülşen’in konser paylaşımına on binlerce beğeni geldi.

Sesi kadar her zaman iddialı ve cesur kıyafetleri ile de dikkat çeken popçu Gülşen, önceki gün İstanbul Jolly Joker’de sahne aldı. Şarkıcı kez göğüs dekolteli bir sahne elbisesi giydi.

Konser boyunca bir saniye yerinde duramayan, sürekli dans eden Gülşen’in elbisesi 364 euro (3789 TL). Küpeleri Ninon imzalı; 400 dolar (3520 TL). Ayakkabıları ise Bottega Veneta, 8750 TL.

Bu şıklığın A’dan Z’ye toplam bedeli ise 16 bin 59 TL. Gülşen, konserde çekilmiş fotoğraflarını Insagram hesabından paylaşmayı da ihmal etmedi.

 

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar