Connect with us

Dünya

Haber için swinger partisine giden gazeteci, canlı yayında ilişkiye girdi

Danimarkalı gazeteci Louise Fischer, swinger (eş değiştirme) kulübündeki üyelerden biriyle canlı yayında cinsel ilişkiye gimesi görenleri şaşkına çevirdi.

Published

on

26 yaşındaki gazeteci Louise Fischer, Danimarka’da salgın tedbirlerinin gevşetilmesiyle birlikte yeniden açılan swinger kulüpleriyle ilgili yayın yapmak için Kophenag yakınlarındaki Swingland’e gitti.

Gerçek Gündem’de yer alan habere göre, kulüp üyeleriyle röportaj yaptığı sırada erkeklerden birisi Fischer’a katılmasını teklif etti. Daveti kabul eden Fischer, hem bu ‘ilginç deneyimi’ yaşadı hem de dinleyicilere yaşattı.

Radio4 adlı kanalın gündüz kuşağında yer alan ve birkaç dakika süren cinsel ilişki ise ülkede tartışma konusu oldu.

Radyo, Twitter hesabından kaydı yayınlayarak ”Swinger kulüpleri açılırken Radio4 oradaydı. Uyarı: Hem muhabirimiz hem konuklarımız için sıcak ve ıslaktı” paylaşımında bulundu.

‘Benim için doğal bir şey’

Röportaj esnasında cinsel ilişkiye girmeyi önceden planlamadığını belirten Fischer, ”Benim için doğal bir şeydi. Herkesin erişimi olmayan bir dünyanın içinden fikir vermek işimin bir parçası. Benim dahil olmam, başta konuşma konusunda pek istekli olmayan konukların da rahatlamasını sağladı. Dünyalarının bir parçası olarak güven inşa ettim” dedi.

Ses getiren bu röportajın ardından Bild gazetesine konuşan Fischer, tepkilerin genelinin olumlu olduğunu belirterek, ”İnsanlar çok cesur bir hareket olduğunu düşündü. Bazıları ise gazetecilik anlamında sınırı aştığımı söyledi. Annem çok eğlenceli olduğunu düşündü. Babam da cool buldu” dedi.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar