Connect with us

Magazin

Hadise aileye girdi! Mehmet Dinçerler’in evinin anahtarı Hadise’de

İş insanı Mehmet Dinçerler’den evlilik teklifi alan Hadise, aileye de girdi. Sevgilisinin kardeşi Tuğba’nın düğününde aile fotoğrafında yer alan ünlü popçu, gündemden düşmüyor. Geçtiğimiz gece Dinçerler’in Arnavutköy’de bulunan evine girerken görüntülenen ünlü çiftten Hadise’nin kapıyı açması dikkatlerden kaçmadı.

Published

on

Oyuncu Kaan Yıldırım ile ayrıldıktan sonra iş insanı Mehmet Dinçerler ile sürpriz bir aşka yelken açan ve ve geçtiğimiz günlerde evlilik teklifine ‘Evet’ diyen Hadise magazin gündemine bomba gibi düştü.

36 yaşındaki popçu, evlilik yolunda ilk adımı attığı Mehmet Dinçerler ile kardeşi Tuğba’nın düğününe katılmıştı. Aile pozu veren Hadise, müstakbel kayınvalidesi ve görümceleriyle bol bol eğlenmişti.

Aşkları tüm hızıyla devam eden ünlü çift, geçtiğimiz gece Mehmet Dinçerler’in Arnavutköy’de bulunan evine girerken objektiflere yansıdı. 34 yaşındaki Mehmet Dinçerler’in özel şoförü basın mensuplarının görüntü almaması için kameraların önüne geçti.

İkili, muhabirlerin “Hadise hanım evlilik teklifi hayırlı olsun, geçen gün de Mehmet Bey’in kız kardeşinin düğününde aileler de tanıştı. Neler söylemek istersiniz?” sorularına cevap vermeyip, hızlıca araçtan inip eve girmeye çalıştılar.

Kısa bir süre sonra nikah masasına oturmaları beklenen ünlü çiftten araçtan ilk inen Hadise oldu ve Dinçerler’in evinin anahtarı ondaydı, kapıyı açıp daha sonra içeri girdiler.

Öte yandan Beyaz TV’de yayınlanan ‘Söyleyemezsem Olmaz’ programının yorumcularından Bircan Bali’nin iddiasına göre, Hadise-Mehmet Dinçerler çifti, düğün tarihine karar verdi.

Hadise ve Mehmet Dinçerler’in, 27 Nisan’da nikâh masasına oturacağı öne sürüldü. Düğün tarihindeki detay ise dikkat çekti. İkilinin, Kadir Gecesi’ni denk geldiği için bu tarihi seçtiği iddia edildi. Nikâh işlemlerine ve düğün hazırlıklarına da başladığı konuşulan Hadise ve sevgilisinin, bu tarihin kendilerine daha uygun ve hayırlı olacağına karar verdiği belirtildi.

CNNTürk

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar