Connect with us

Magazin

Hadise ile evlenen Mehmet Dinçerler’den tepki çeken paylaşım

Geçtiğimiz günlerde şarkıcı Hadise ile sessiz sedasız nikah masasına oturan iş insanı Mehmet Dinçerler, sosyal medya hesabından ‘Başıma bir şey gelmez umarım’ diyerek tartışma yaratan açıklamalarda bulundu.

Published

on

By

Hadise, oyuncu Kaan Yıldırım ile 1,5 yıllık birlikteliğini sonlandırdıktan sonra aradığı aşkı iş insanı Mehmet Dinçerler’de buldu.

İlişkileri başladığı ilk günden bu yana çok konuşulan çift, geçtiğimiz aylarda evlilik kararı aldı. Ünlü çiftin 30 Nisan’da Çırağan Sarayı’nda evlendi.

“ARADIĞIMIZ İNSANLARI BULAMIYORUZ”

Evlendikten sonra ne diyeceği merak edilen Mehmet Dinçerler’den ilk açıklama geldi.

İş hayatına dair açıklamalarda bulunan Dinçerler, “Başıma bir şey gelmez umarım ama bir haber gördüm. ‘İşsizlik rakamları yükseldi’ diye. Açıkcası pandemi sonrası hiçbir pozisyona aradığımız insanları bulamıyoruz. Hangi sektörde arkadaşımla konuşsam en büyük problemi nitelikli iş gücü ama sokağa baktığınızda işsizlik sorunsalı” dedi.

“HAYAT KİMSEYE TOZ PEMBE DEĞİL”

Sözlerini sürdüren Mehmet Dinçerler, “Hayatımızdaki bütün problemlerin ve sorunların sorumlusu kendimiziz ama suçu başka sebeplere atarak rahatlıyoruz. Bunun yerine sorumluluğu üzerinize alıp çözüme odaklanmamız ve bunun için çalışmamız, oturup ağlamaktan daha faydalı olur.

Hayat kimseye toz pembe değil. Her kriz yeni fırsatlar doğurur, krize sövmek yerine fırsatın peşinden koşanlar kazançlı çıkar, bu hayatta hiçbir şey tesadüf değildir, şans sadece hazırlıklı zihinlere güler ve başarıyı sürdürmek onu yakalamaktan çok daha zordur. Bu yüzden hiç durmadan kendimizi geliştirmeliyiz” ifadelerini kullandı.

Dinçerler’İn bu sözleri tartışma yarattı.

Mehmet Dinçerler’in bu çıkışı sonrası yapılan yorumlardan bazıları şu şekilde:

-Malatya’daki şubenizde 1.5 yıl çalıştım. Fırsatınız olur ve genel merkeze arkadaşlarımız tarafından atılan mailleri okursanız neden personel bulamadığınızı anlarsınız.

-Bunun nedeni metropol şehirlerde nitelikli personellere yapılan maaş tekliflerinin çok komik olması.

-Asgari ücret altı maaş teklif edilen, sigortası yatırılmayan bir yerde kim neden çalışmak istesin?

-İnsanlar artık sömürülmek istemiyor.

-Bir işveren bunu diyorsa bilin ki çalışan değil köle arıyordur.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar