Connect with us

Magazin

Hadise ve Mehmet Dinçerler boşanıyor! Hadise dava açtı…

Bir süredir evliliklerinde kriz olan şarkıcı Hadise ile iş insanı Mehmet Dinçerler boşanıyor. Ünlü şarkıcı Hadise’nin bugün boşanma davası açtığı öğrenildi. Hadise’nin menajeri Haluk Şentürk boşanma haberini doğruladı.

Published

on

By

Ünlü şarkıcı Hadise ile iş insanı Mehmet Dinçerler 30 Nisan’da Çırağan Sarayı’nda sessiz sedasız evlenmişti. Çift evliliğe beş ay dayanabildi.

İzmir’de verdiği konserde gözyaşlarına boğulan Hadise’nin evliliği ile ilgili birçok iddia ortaya atılmıştı.

Bir süredir aralarında sorun olduğu konuşulan ünlü çift, son günlerde sergiledikleri tavırlarla dedikoduları alevlendirdi.

Bir süredir eşiyle görüntülenmeyen Hadise, Dinçerler’in 23 Ağustos’taki yaş gününde de hiçbir paylaşım yapmadı.

Hadise evlendikten sonra verdiği tüm konserlerinde Mehmet Dinçerler’in evlilik teklifi sırasında hediye ettiği 3 milyon TL’lik pırlanta yüzüğü hep taktı. Ancak ünlü popçunun son iki konserinde yüzüğünü takmaması dikkat çekti.

İzmir’deki konserinde “Küçük Bir Yol” şarkısını söyleyen Hadise’nin sahnede gözyaşlarına boğulması da iddiaları alevlendirdi.

Mehmet Dinçerler’in Instagram’da yaptığı son paylaşımda alyansının olmaması da dikkatlerden kaçmadı.

Birçok takipçisinden Dinçerler’e “Yüzük nerede?”, “Yüzüğün neden yok?”, “Alyansın ve Hadise nerede?”, “Hadise neden yok?” gibi yorumlar geldi.

2. Sayfa’nın haberine göre; Bir süredir evliliklerinde kriz olan Hadise ile Mehmet Dinçerler’in boşanacağı öğrenildi. Ünlü şarkıcı Hadise bugün boşanma davası açtı. Hadise’nin menajeri Haluk Şentürk de Snob Magazin’e yaptığı açıklamada boşanma haberini doğruladı.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar