Connect with us

Magazin

Hadise’nin kabusundan yeni mektup! ‘Ya hapse ya seninle evliliğe götürecek’

Şarkıcı Hadise’nin başı saplantılı hayranı ile dertte. Hadise, “Bana cinsel içerikli e-mailler atıyor. Beni takip ediyor, gittiğim yerleri ve giydiğim kıyafetleri biliyor” dediği kişiden şikayetçi olmuştu. 49 yaşındaki Ümit S.’ye 6 yıl 6 aya kadar hapis istemiyle dava açılmıştı. Tacizci hayranı Ümit S., 3 bin 300 TL’lik adli para cezasına çarptırılmıştı. Hadise, aynı hayranının tacizlerini sürdürdüğünü ve kendisine bir mektup yazdığını belirterek yeniden şikayetçi oldu.

Published

on

Hadise, geçtiğimiz yıllarda kendine posta yoluyla taciz içerikli mesajlar gönderen Ümit S. hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunmuştu. Ümit S., huzur ve sükunu bozduğu gerekçesiyle 6 yıl 6 aya kadar hapis istemiyle yargılanmış, aldığı ceza daha sonra idari para cezasına çevrilmişti.

YİNE DAVA AÇILDI

Hadise, aynı hayranının tacizlerini sürdürdüğünü, “Sevgili çiçeğim bu mektup beni ya hapse ya seninle evliliğe götürecek” şeklinde mektup yazdığını belirterek yeniden şikayetçi oldu. Ümit S. hakkında, ‘tehdit, cinsel taciz ve huzur bozma’ suçlarından dava açıldı.

Snobmagazin

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar