Connect with us

Magazin

Hadise’nin yaş günü pastasının aynısını Seda Sayan da kesti!

Ünlü şarkıcı Hadise, geçtiğimiz cumartesi günü 37’nci yaşını kutladı. Doğum gününde çekilen fotoğraflarını sosyal medya hesabından yayınlayan Hadise’nin yaş günü pastasının eşi bir gün sonra Seda Sayan’ın katıldığı bir kutlama gecesinde ortaya çıktı

Published

on

By

Mehmet Dinçerler’den olaylı bir şekilde boşanan Hadise, çalkantılı günleri atlattı. Şarkıcı, geçtiğimiz hafta sonu 37’inci yaşını kutladı.

Ünlü isim, geceye ait renkli kareleri de sosyal medya hesabından yayınlamayı ihmal etmedi. Hadise, 3 katlı pastayı keserken çekilen fotoğrafını “İyi ki doğdun ben. Fenomen olarak bir kadınım. Olağanüstü bu kadın benim” notuyla yayınladı.

O pastanın eşini Seda Sayan’da kesti!

Hadise’nin doğum gününden bir gün sonra aynı pasta bu kez de Seda Sayan’ın katıldığı bir kutlama etkinliğinde ortaya çıktı. Sayan, eşi Çağlar Ökten ve yakın dostları Safiye Soyman ve Faik Öztürk eşliğinde pastayı kesti.

Fiyatı 15 bin TL

Hadise’nin pastasından farklı olarak sadece Fransa’nın başkenti Paris’in simge yapılarından Eyfel Kulesi’nin olduğu görüldü. Pastanın fiyatının ise 15 bin TL olduğu öğrenildi.

Yeni yaşına giren Hadise’nin dev pastası ve dekoltesi gündem oldu!

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar