Connect with us

Magazin

Hakan Muhafız 4. sezon Netfilx’te ne zaman saat kaçta yayınlanacak?

Published

on

By

Hakan Muhafız Netflix’te ne zaman başlayacak ve saat kaçta yayınlanacak? Uzun zamandır yayınlanması beklenen dizi için Netflix’in yapmış olduğu duyuru sonrası gündemde yer almaya başladı. Peki, uzun zamandır yeni sezonunun ne zaman yayınlanacağı merakla beklenen Hakan Muhafız 4. sezon ne zaman saat kaçta yayımlanacak? İşte, baş rollerinde Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan ve Hazar Ergüçlü’nün yer aldığı Hakan Muhafız hakkında detaylı bilgiler.

Hakan Muhafız 4. sezon yayın tarihi için merakla beklenen duyuru, Netflix resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştirildi. Son sezonun üzerinden çok fazla zaman geçmeden yeni sezonu yayınlayan Netflix, 9 Temmuz 2020 saat 11.00 itibariyle yeni bölümü erişime açtı.

İşte, Hakan Muhafız bölümlerinden bazı bilgiler;

1.BÖLÜM

Geçmişe dönen Hakan, Vezir’in bir eşyasını çalar ve tanıdık bir simayla karşılaşır. Zeynep, Ölümsüzler’e olan sadakatini kanıtlamak için harekete geçer.

2.BÖLÜM

Geçmişte bir iksiri arayan Hakan, Vezir’e karşı ölümcül bir planın ayrıntılarına kulak misafiri olur. Kâhin, Zeynep’e gizemli bir kehanette bulunur.

3.BÖLÜM

Okhan’ın notunu çözen Hakan, Sultan’a karşı yapılan şeytani bir planı önlemeye uğraşır. Ancak bu, beklenmedik sonuçlara yol açar.

4.BÖLÜM

Faysal, Vezir’e karşı üstünlük sağlar. Riskli bir durumun içinde sıkışıp kalan Hakan, beklenmedik bir müttefik edinir. Zeynep muazzam güçler kazanır.

5.BÖLÜM

Zeynep, Hakan’a geleceği gösterir, ancak önemli bir ayrıntıyı saklar. Harun hakkındaki gerçeği öğrenmeye çalışan Vezir, Okhan ve Faysal ile yüzleşir.

6.BÖLÜM

Hakan, Harun’un geçmişiyle beklenmedik bir bağlantısı olan bir şifacıyı ziyaret eder. Hakan’ın tılsımlı güçleri kaybolurken Faysal planını harekete geçirir.

7.BÖLÜM

Hakan gözlerini açtığında farklı bir gerçeklikle karşılaşır. Zeynep ve Hakan, Faysal’ın ilk Muhafız ile olan şoke edici bağlantısını keşfeder.

HAKAN MUHAFIZ OYUNCULARI

Hakan Muhafız’ın başrollerini Çağatay Ulusoy ve Hazer Ergüçlü paylaşıyor. 4. sezonunda Miray Daner ve Boran Kuzum’u da kadrosuna dahil eden dizide; Okan Yalabık, Burçin Terzioğlu, Funda Eryiğit, Taner Ölmez, İlayda Alişan, Engin Öztürk ve Bige Önal gibi isimler yer alıyor.

HAKAN MUHAFIZ KONUSU

Herkes gibi yaşayan genç bir adam olan Hakan, İstanbul’da sıradan bir yaşam sürer. Fakat kendisinin şimdiye kadar hiç farkında olmadığı bazı özellikleri vardır ve bir anda kendi üzerine yüklenen sorumluluklarla tanışır. Hakan hiç beklemediği bir anda 15 milyonluk İstanbul’da yaşayan tüm insanlardan daha farklı bir konuma gelir. Yüzlerce yıldır yaşamını sürdüren ölümsüzlerin tehdidi altında olan şehir, her ne kadar kendisini hazır hissetmese de Hakan tarafından kurtarılmak zorundadır. İstanbul’un yeni muhafızı olma görevini üstlenen Hakan, omuzlarına yüklenen bu görevi başarılı bir şekilde yerine getirebilecek mi? Hakan ile ölümsüzlerin mücadelesinde kazanan kim olacak? Netflix’in sevilen dizisi Hakan: Muhafız konusu itibarıyla bu iki tarafın mücadelesini seyirciye aktarıyor.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar