Connect with us

Magazin

Hakan Sabancı, Dilara Aksüyek ile aşk mı yaşıyor?

İş insanı Hakan Sabancı, iddiaya göre ünlü isimle aşk yaşıyor. Çıkan bu iddiaların ardından çılgına dönen Aygün Aydın, ünlü isim hakkında “Bana benzemek için 5 kez estetik operasyon geçirdi” dedi. İşte Hakan Sabancı’nın aşk yaşadığı iddia edilen o isim

Published

on

Geçtiğimiz aylarda adı Aygün Aydın’la aşk dedikodularına karışan Hakan Sabancı’nın mesajları ifşa olmuştu.

Sabancı tarafı her zaman sessizliğini korumuştu. Aygün Aydın, hemen hemen her gün Hakan Sabancı hakkında farklı iddialar ortaya atmıştı. Hakan Sabancı’nın avukatları, Aygün Aydın’ın sosyal medyada müvekkillerine tehdit ve tacize devam ettiğini belirtmiş, Aygün hapis cezası almıştı.Aygün Aydın’dan olaylı bir şekilde ayrılan iş insanı Hakan Sabancı’nın özel hayatıyla ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı. Özel hayatıyla gündemden düşmeyen iş insanı Hakan Sabancı (30), geçtiğimiz hafta sonu oyuncu Dilara Aksüyek (34) ile Sarıyer’de bulunan bir restoranda bir araya geldi.

Ayakligazete’nin iddiasına göre; Hakan Sabancı ve Dilara Aksüyek’in gözlerden uzak bir şekilde aşk yaşadığı öne sürüldü.
Dilara Aksüyek, son olarak kendisinden 9 yaş küçük Onur Bay ile birliktelik yaşamıştı. İkiliden henüz açıklama gelmezken Aygün Aydın elbette rahat durmadı.

Haberlerin yayılmasının ardından Aydın, Dilara Aksüyek’in kendisine benzemeye çalıştığını söyledi. Hatta bu yüzden 5 estetik operasyon geçirdiğini ve Hakan Sabancı ile haberlerini yaptırdığını söyledi.
Aygün son olarak, “Bebeğim, taklitler aslını yaşatır” diyerek göz kırpma emojisi koydu.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar