Connect with us

Magazin

Hakan Ural onay verdi, kızı sevgilisiyle paylaşım yaptı

Babası Hakan Ural’dan onay alan Melisa Ural, bir süredir aşk yaşadığı sevgilisi Alaattin Kadayıfçıoğlu ile olan karesini Instagram sayfasından paylaştı. Hakan Ural, geçtiğimiz günlerde sunuculuğunu üstlendiği programda ilişkiyi onayladığını belirtmişti.

Published

on

Ünlü oyuncu ve sunucu Hakan Ural, geçtiğimiz günlerde kızı Melisa Ural ve sevgilisi Alaattin Kadayıfçıoğlu’yla birlikte çektirdiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

Konuyla ilgili “Neler Oluyor Hayatta” programında konuşan Ural, kızı Melisa’nın erkek arkadaşı hakkında “Benim damat olacak gibi duruyor, düğününde halay çekeceğim” dedi.

Hakan Ural’ın kızı Melisa Ural, babasının onayını da aldığı sevgilisi Alaattin Kadayıfçıoğlu’yla boğaz manzaralı fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı.

Hakan Ural, sunuculuğunu Nur Tuğba Namlı ile üstlendiği Neler Oluyor Hayatta programında kızı Melisa Ural’ın ilişkisi hakkında “Aslan gibi, ben sevdim.

Çok terbiyeli, iyi kalpli ve saygılı bir çocuk. 1 sene oldu, kızımı hiç bu kadar mutlu görmemiştim. Ona müteşekkirim kızımı çok mutlu ettiği için.

Ailesine de saygı duyuyorum, kızıma verdikleri değer ve önemden ötürü. Çok mutluyum bir baba olarak” ifadelerini kullanmıştı.

Posta

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar