Connect with us

Magazin

Haluk Levent, Melis’in Tedavisine Ömür Boyu Destek Olacağını Söyleyip Ortadan Kaybolan Adama İsyan Etti!

Star Tv’de sunuculuğunu yaptığı ‘Haluk Levent’le Yeniden’ programında canlı yayına bağlanıp Melis’in fizik tedavisine yardımcı olacağını söyleyen şahıs hepimizi maalesef ki kandırmış. Ünlü isim bu duruma isyan edince, Can K. adlı bir şahıs duruma tepkisiz kalamadı…

Published

on

Ülkemizde müziğinin tartışmasız en büyük isimlerinden biri olan ve şarkılarıyla gönüllerde taht kuran Haluk Levent sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla herkesi kendisine hayran bırakıyor.

Kurucusu olduğu AHBAP ile binlerce insana yardım eli uzatan ve buna öncü olan ünlü isim, geçtiğimiz aylarda Star TV’de yayınlanan ‘Haluk Levent’le Yeniden’ programını sunmaya başladı.

İlk kez bir TV programıyla karşımıza çıkan başarılı isim bu programda yardıma muhtaç kimselerle yardım etmek isteyenleri bir araya getiriyor.

Ancak maalesef ki bu içimizi ısıtan projede kendisinin başına üzücü bir durum gelmiş.

Ünlü isim iki hafta önce canlı yayında Melis’in fizik tedavisine ömür boyu destek olacağını söyleyen Yasin adlı bir şahsa canlı yayında şarkı yazıyor.

Programdan sonra şahsın ikinci haftada yardımda bulunduğunu ancak sonrasında ortadan kaybolduğunu aktarıyor ünlü isim.

‘Belki başına bir şey gelmiştir’ diye 1 hafta boyunca bu tweeti atmadığını söylenen Levent, şahsın Ankara’da verdiği adresin de sahte olduğunu söylüyor ve isyan ediyor.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar