Connect with us

Magazin

Hamdi Alkan ve Selen Görgüzel neden boşandı?

Hamdi Alkan ve Selen Görgüzel, geçtiğimiz hafta Beykoz Adliyesi’nde anlaşmalı olarak yollarını ayırmıştı. Hamdi Alkan ve Selen Görgüzel’in ayrılığıyla ilgili yeni detaylar ortaya çıktı.

Published

on

Uzun süredir evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaştığı konuşulan yönetmen Hamdi Alkan ile oyuncu ve şarkıcı Selen Görgüzel, Beykoz Aile Mahkemesi’nde görülen dava ile sekiz yıllık evliliklerini geçtiğimiz hafta anlaşmalı olarak sonlandırmıştı.

10 dakikada biten duruşmanın ardından Selen Görgüzel, gözyaşlarını tutamamıştı. Bunu gören Hamdi Alkan, boşandığı eşinin yanına giderek, bir süre konuşmuştu.

Mahkeme, protokol gereği Hamdi Alkan’a ait Amerika’nın New York kentindeki ev ile günümüzde değeri 90 bin TL olan 2005 model bir otomobilin Selen Görgüzel’e verilmesine hükmetti.

Ünlü çiftin, birbirlerinden herhangi bir nafaka, maddi ve manevi tazminat talebinde bulunmadığı öğrenildi. TV8 ekranlarında magazin programında Hamdi Alkan ve Selen Görgüzel çiftinin boşanmasıyla ilgili yeni iddialar gündeme geldi.

İddialara göre; ünlü çift arasındaki sıkıntı, 2018 yılında başladı. Mide ameliyatı geçirerek zayıflayan Hamdi Alkan, eşine psikolojik baskı yapmaya başladı.

Alkan’a yakın kaynaklar ise Selen Görgüzel’in sahnelere dönmesiyle dengelerin bozulduğunu öne sürdü. Arkadaşlarının ‘Magazinsel hayat sana yakışmıyor’ demesi de Hamdi Alkan’ın boşanma kararında etkili oldu.

CNNTürk

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar