Connect with us

Magazin

Hamdi Alkan’ın kızı Zeynep Alkan, ‘kusursuz güzellik’ dayatmasına isyan etti: Tedavi görüyorum

Hamdi Alkan’ın kızı Zeynep Alkan, ‘kusursuz güzellik’ dayatmasına isyan etti: Tedavi görüyorum

Published

on

By

Sosyal medyayı aktif kullanan Hamdi Alkan’ın kızı Zeynep Alkan, ‘kusursuz güzellik’ dayatmasına tepki gösterdi. Instagram’dan son halini paylaşan Alkan, sivilceleri için tedavi gördüğünü duyurdu.
Hamdi Alkan’ın kızı Zeynep Alkan, Alkan, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, sosyal medyanın güzellik baskısı ile ilgili açıklamalarda bulundu. Cildinde aniden sivilceler çıktığını söyleyen Alkan, dışarıya bile çıkamadığını ifade etti.

Alkan, sosyal medyada herkesin kendisini güzel göstermeye çalıştığını ve bu nedenle de baskı oluştuğunu belirtti.

Yüzündeki sivilceleri gösteren ve tedavi gördüğünü açıklayan Alkan, “Özgüvenim sıfır ama hepimizin sivilcesi olabilir. Sosyal medya varsa bunun için de olmalı” dedi.

Bir dönem sosyal medyada paylaştığı videolarından sonra oldukça olumsuz yorumlar alan Zeynep Alkan, önümüzdeki günlerde hesabını kapatacağını, sosyal medyada herkesin birbirini kandırdığını anlatıp, şöyle konuştu:

“Kardiyo ve lifting dersleri alıyorum. Bacakta doksan kilo itebiliyorum babam ’Artık yeter artık Roberto Carlos bacaklı oldun’ diyordu. Güzel gözükmeye çalışmak gibi derdim yok hayatım nasılsa onu paylaşıyorum. Sosyal medya dediğimiz şey kimsenin gerçek hayatı değil ki. Herkes en iyi güzel halini en fit halini paylaşıyor. Kendimizi kandırıyoruz orada bir simülasyon gibi. Bunları görüp kırılıp yorum yazıyor olabilirler. Sosyal medyaya inanmamak gerekiyor ben de işime başladığımda uzaklaşıp kapamayı düşünüyorum. ”

Alkan, ayrıca “Oyunculuk büyük bir market, insanlar yarış içinde herkes en yakın arkadaşlar bile proje olduğunda rakip olabiliyor. Hayatta çabalamaya devam etmek gerek. Babamdan çok şey öğrendim, kendisi çok komik ve yetenekli bir insan. Bir işe başladığında kendin yapmış olsan da audition (deneme çekimi) vermiş olsan da ‘Torpil var’ diyecekler. Bir ismin altındaysan bunu yapıyor insanlar” diye konuştu.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar