Connect with us

Magazin

Hande Erçel’den sevgilisi Kerem Bürsin’e jest

Ünlü oyuncu Hande Erçel, 33 yaşına basan sevgilisi Kerem Bürsin’in doğum gününü kutladı. Romantik bir paylaşımda bulunan Erçel, “Güneş ışığı gibi hisseden insanlara yakın olun… Hayatımın en eğlenceli parçası; sana sahip olduğum için çok şanslıyım” ifadelerini kullandı.

Published

on

Kendisi gibi oyuncu olan Hande Erçel ile aşkını Maldivler’de ilan eden Kerem Bürsin, 33 yaşına bastı. Erзel, sevgilisinin doğum gününü sosyal medyadan da kutladı.

“Sana sahip olduğum için çok şanslıyım”

Hello Dergi çekiminden siyah-beyaz fotoğraflarını paylaşan Hande Erçel, gönderisine,  “Güneş ışığı gibi hisseden insanlara yakın olun… Hayatımın en eğlenceli parçası, sana sahip olduğum için çok şanslıyım” ifadelerini not düştü. Ünlü oyuncu ise sevgilisinin sözlerine, “Gün ışığım” şeklinde karşılık verdi.

“Daha yeni başlıyoruz”

Bürsin ile Erçel’in rol aldığı dizinin set ekibi, dün ünlü oyuncuya erken doğum günü organizasyonu düzenlemişti. Kerem Bürsin’e en büyük sürpriz ise sevgilisi Hande Erçel’den gelmişti. Fotoğraf çekildikleri sırada pastayı sevgilisinin yüzüne süren Erзel, o anları, “Daha yeni başlıyoruz” notuyla Instagram’dan yayınlamıştı.

Arkadaşlık aşka dönüştü

Geçtiğimiz günlerde Kerem Bürsin ile birlikteliği hakkında açıklamalarda bulunan Hande Erçel, utangaç tavırlar sergilemişti. Erçel, “Yeni bir ilişki. Zaten başladığında direkt haberiniz oldu. Ben her zaman ‘Hayatımda biri olduğunda öğreneceksiniz’ dedim. Oldu ve öğrendiniz… Bu kadar basit. Uzun zamandır yoktu tabii ki. Dizinin başında beraber olduğumuza dair haberler çıktı. O zaman tamamen iş arkadaşlığıydı, sonra ilişkiye dönüştü” ifadelerini kullanmıştı.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar