Connect with us

Magazin

Hande Erçel’in yeni sevgilisi eski sevgilisinin arkadaşı çıktı! Sok fotoğraf…

Published

on

By

Uzun bir süre Kerem Bürsin ile aşk yaşadığı konuşulan Hande Erçel’in herkesten sakladığı yeni sevgilisi Murat Akdoğan magazin gündemine bomba gibi düştü.
Eski sevgilisi Murat Dalkılıç’tan ayrıldıktan sonra kalbinin boş olduğunu sık sık dile getiren Hande Erçel, sağ gösterip sol vurdu. Sen Çal Kapımı dizisindeki partneri Kerem Bürsin’le aşk yaşadığı iddia edilen güzel oyuncu kalbini genç iş insanı Murat Akdoğan için açtı. Önceki gün Nişantaşı’nda görüntülenen Erçel, aşk iddiasını yalanlamadı.

AYNI MASADA OTURMUŞLAR

Bütün bu gelişmelerin ardından Hande Erçel ile aşk yaşayan Murat Akdoğan’ın bundan aylar önce güzel oyuncunun eski aşkı Murat Dalkılıç ile aynı masada oturduğu esnada çekilmiş fotoğraf karesine Snob Magazin ulaştı. Dalkılıç ve Akdoğan’ın bir dönem arkadaş oldukları öğrenildi. Öte yandan yaklaşık 1.5 aydır flört eden Erçel ile Akdoğan’ın çöpçatanlarının Murat Akdoğan’ın ablası Cansın Hacısoylu olduğu öğrenilmişti. Cansın Hacısoylu’nun, Hande Erçel’in eski aşkı Murat Dalkılıç ile sık dost olması da herkesi şaşırtmıştı.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar