Connect with us

Magazin

Hande Yener tekerlekli sandalyeyle sahneye çıktı

Birkaç gün önce ayak parmağını kıran Hande Yener tedavisi devam ettiği halde önceki akşam Bakırköy’deki Wow Otel’de konser verdi. Tekerlekli sandalye ile gelen popçu baston yardımı ile sahneye çıktı. Hande Yener konserin ikinci yarısında kostümünü sahnede değiştirerek sürpriz yaptı.

Published

on

Hande Yener geçtiğimiz günlerde küçük bir kaza geçirip ayak parmağını kırmıştı. Tedavisi devam eden şarkıcı önceki gün Bakırköy’deki Wow Otel’deki konserini iptal etmedi ve sahneye çıktı.

STİL TAMAMLAYICISI BASTON!

Tekerlekli sandalyeyle salona gelen Hande Yener baston kullanarak sahneye adım attı. “Bu şartlarla da olsa sizlerle olmak mutluluk verici. Konserimin stil tamamlayıcısı bastonum oldu” dedi.

KULİSE GİTMEDİ

Hande Yener sahneye çıktığında üzerindeki siyah pelerini attı. Altından İtalya’da ödül almış zebra desenli bir elbise çıktı. Başında da Jouissance Harmony tasarımı beyaz kürklü bir şapka vardı.

SAHNE TARZI 67 BİN TL

Şarkıcı konserin ikinci yarısında kulise gitmeden kıyafetini değiştirdi. Bu kez transparan filelerden oluşan bir kostüm giymişti. Hande Yener’in sahne tarzının toplam maliyeti 5 bin dolardı (67 bin TL).

Posta

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar