Connect with us

Magazin

Hande Yener’den ‘kanser’ açıklaması: Öğrendiğimde ‘Ben ölüyorum’ dedim

Yaklaşık 2 yıl önce meme kanserine yakalanan ve tedavi sürecinin ardından hastalığı yenen ünlü şarkıcı Hande Yener, yaşadığı zor dönemleri anlattı. “Doktorun ‘Felaket’ dediğini duydum, yıkıldım. Delirmiş vaziyetteydim” ifadelerini kullandı.

Published

on

By

Şarkıcı Hande Yener, 2020’de meme kanserine yakalandığını öğrenmiş ve bir süre tedavi görmüştü. O dönem hastalığını kimseye anlatmadığını söyleyen şarkıcı, geçirdiği zor dönemlere ilişkin konuştu.

Hürriyet’ten Savaş Özbey’in sorularını yanıtlayan Yener, “Çok önemli bir rahatsızlık atlattım. Kimseye de anlatmadım. Çünkü o dönem herkesin morali zaten çok bozuktu. Ailemden sakladım. Sevenlerimi de üzmek istemedim. İlk duyduğumda konuşamıyordum ve kilitlenmiştim” dedi.

“DOKTORUN ‘FELAKET’ DEDİĞİNİ DUYDUM”

“Göğsümde kitle hissettim, hastaneye koştum. Bir şeyler olduğunu anlamıştım” diyen Yener, şu ifadeleri kullandı:

“Tomografiler çekildi. Doktorun sonuca bakıp ‘Felaket’ dediğini duydum, yıkıldım. Raporlarımı alıp oradan çıktım. Delirmiş vaziyetteydim. Misha arabada bekliyordu. Ona “Ben ölüyorum” dedim. Sonra başka doktorla görüştüm. ‘Erken teşhis hayat kurtarır’ dedi. Dediği de oldu. Şükür sağlığıma kavuştum.”

“HER ŞEYİN BİR SEBEBİ VAR”

“Her şeyi yaşamamızın bir sebebi var. Yaşadıklarımızı kabullenerek tekrar hayata bağlanmamız gerekiyor” diyen ünlü şarkıcı, “Keşke yaşamasaydım dediğim hiçbir şeyim yok. Her şeyin Allah’ın bir öğretisi olduğuna inancım var. Tüm tecrübeleri cebime koyarak geleceğime yürümeye devam ediyorum” diye konuştu.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar