Connect with us

Magazin

Haydar Dümen’in eşi Gül Dümen’e eski eşi ve çocuklarından sert çıkış!

Filmlere konu olabilecek milyonlarca liralık mirasıyla gündem olan Haydar Dümen’in çocukları ve eski eşi, Gül Dümen’i hedef aldı. İşte detaylar…

Published

on

Haydar Dümen’in herkesten sakladığı üç çocuğundan biri olan Gaye Dümen yaptığı açıklamalarla olay olmuştu. Haydar Dümen’in kızından sonra, ikinci eşi Melike Karakurt da ünlü psikiyatrın üçüncü eşi Gül Dümen’e sert çıkıştı.

Karakurt, oğlu Emek Dümen’in babasının vefat ettiğini arkadaşlarından öğrendiğini  “Oğlum Emek, babasının öldüğünü arkadaşlarından öğrendi. Babasıyla helalleşme hakkı vardı, olmadı. Bu ahlaksızlıktır, utanmazlıktır!” şeklinde açıkladı.

Türkiye’nin sevilen ismi Haydar Dümen’in mirasıyla ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Haydar Dümen’in kızı Gaye Dümen, kendisini babasıyla görüştürmediğini iddia ettiği üvey annesi Gül Dümen hakkında günlerdir çarpıcı suçlamalarda bulunarak avukatı ile mal tespit davası açtıracağını da belirtti.

Öte yandan halası Nevin Erdoğan’ın da kendisini kardeşiyle görüştürmediği için Gül Dümen’e çok öfkeli olduğunu söyledi.

Sabah’tan Ömer Karahan’ın haberine göre; Haydar Dümen’in ikinci eşi ve üçüncü çocuğu Emek Dümen’in annesi Melike Karakurt da Gül Dümen’e sert çıkıştı.

Karakurt, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Bugün oğlum, İstanbul Üniversitesi’ndeki görevine gitti sabah erken saatlerde. Arkadaşları odasını doldurmuş baş sağlığı dilemek için. Emek şaşırmış ne oluyor diye. Arkadaşları da şaşırmış Emek’in gülümseyen yüzüne bakıp. Ve Emek babasının öldüğünden böylece haberdar olmuş! Haydar vefat etmiş ve medyadan öğreniyoruz ki, apar topar aynı gün toprağa verilmiş. Emek beni aradı, ‘Babam ölmüş anne’ dedi. Sesi donuktu, başka bir şey söylemedi. Baş sağlığı diledim, elbette ki üzüldüm! Çok şaşırmadım oğlumdan habersiz defin işine. Emek’in babasını son yolculuğa uğurlama hakkı vardı, helalleşme hakkı vardı. Belki de soğuk morg odasında babasına sarılıp olası bir vedalaşma hakkı vardı. Bunun kararını Emek verirdi elbette ama olmadı. Bu insanlık suçudur! Bu ahlaksızlıktır ! Bu utanmazlıktır! Bu terbiyesizliktir! Bu; mayası bozuk bir şahsın veya şahısların, DNA’larının ne denli bozuk ve kokuşmuş olduğunun kanıtıdır.” ifadelerini kullandı.

Günlerdir yaptığı manşetlere ve hakkındaki suçlamalara rağmen Gül Dümen’den hâlâ ses yok; ne bir açıklama yapıyor ne de telefonlara cevap veriyor. Yakınları Gül Dümen’in Haydar Dümen’in vefat etmesinden sonra Amerika’da yaşayan kızının yanına gittiği ve orada olduğunu söylüyor.

Magazinburada

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar